متن خبر

10 بهترین فیلم ترسناک برای پخش رایگان در سال 2023

10 بهترین فیلم ترسناک برای پخش رایگان در سال 2023

اخبار10 بهترین فیلم ترسناک برای پخش رایگان در سال 2023
شناسهٔ خبر: 267081 -
خبرکاو:

شخصی <a href= که Amazon Alexa Voice Remote Pro را در دست دارد" width="1920" height="1080">
هانا استرایکر / How-To Geek

برای پخش فیلم های ترسناک خوب، لازم نیست برای یک سرویس اشتراک ثبت نام کنید. چندین رسانه پخش رایگان با طیف وسیعی از گزینه های ترسناک وجود دارد. در اینجا 10 تا از ترسناک ترین فیلم های رایگانی که می توانید در حال حاضر تماشا کنید آورده شده است.

به‌روزرسانی، 23/2/15: پس از تحلیل راهنمای ما، هنوز مطمئن هستیم که اینها بهترین فیلم‌های ترسناکی هستند که می‌توانید به صورت آنلاین به صورت رایگان تماشا کنید.

مطالب مرتبط: بهترین فیلم های ترسناک در Amazon Prime Video در سال 2023

تاریکی و شرور

یک جفت خواهر و برادر بالغ به خانه روستایی خود باز می گردند تا در این فیلم عمیقاً نگران کننده درباره وحشت نسلی به مراقبت از پدر بیمار خود کمک کنند. خواهر و برادر هر دو از اینکه مجبورند زندگی خود را برای انجام تعهدات خانوادگی رها کنند، ناراحت هستند و این باعث ناراحتی آنها از رفتار عجیب مادرشان با پدرشان می شود. آیا او بیمار است یا به نحوی توسط شیطان تسخیر شده است؟ برایان برتینو، نویسنده و کارگردان، فضایی از وحشت خزنده را ایجاد می کند، زیرا وضعیت خانوادگی هر روز بیشتر و بیشتر از هم باز می شود و به پایانی تلخ و ناامید کننده می انجامد.

The Dark and the Wicked به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla پخش می شود.

هالووین

جان کارپنتر رونق فیلم‌های اسلشر را با این داستان مینیمالیستی و خشن در مورد پرستار بچه‌های لال و خشن در حومه‌ای به ظاهر ایده‌آل آغاز کرد. مایکل مایرز از آسایشگاه فرار می کند و به زادگاهش هادونفیلد، ایلینوی باز می گردد، جایی که در کودکی خواهر نوجوان خود را به قتل رساند. مایکل با پوشیدن یک لباس سرهمی تیره و یک ماسک سفید خالی، لوری استرود نوجوان (جمی لی کرتیس) و دوستانش را هدف قرار می دهد. کارپنتر به‌طور پیوسته از طریق دوربین‌برداری استادانه و نمره‌ای درخشان، تنش ایجاد می‌کند و کورتیس یکی از برجسته‌ترین نمایش‌های روی صفحه در تاریخ ترسناک را انجام می‌دهد.

هالووین به صورت رایگان با تبلیغات در Redbox پخش می شود.

مطالب مرتبط: چگونه هر فیلم «هالووین» را در سال 2023 پخش کنیم

Hellraiser

کلایو بارکر اولین کارگردانی خود را با اقتباس از رمان خودش «قلب جهنمی» ، داستانی پیچیده از سادیسم، رابطه جنسی، و همنوع‌ها، شیاطین لذت‌جو که با حل یک جعبه معمایی مرموز ساخته شده‌اند، انجام داد. سنوبیت معروف به Pinhead (با بازی داگ بردلی) اولین حضور خود را نشان می دهد، اما Hellraiser بیشتر در مورد پویایی جنون بین دو عاشق است که یکی از آنها جسدی زنده شده است. بارکر داستان عجیب و غریب خود را زنده می‌کند و خط مبهم بین درد و لذت را کاوش می‌کند و در این فرآیند تصاویری ترسناک غیرقابل حذف ایجاد می‌کند.

Hellraiser به صورت رایگان با تبلیغات در Tubi و Pluto TV و به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla پخش می شود.

اجازه دهید شخص حق وارد شود

سردی زمستان سوئد در هر لحظه از این داستان خون آشام ناراحت کننده نفوذ می کند. یک پسر 12 ساله خجالتی و بی دست و پا وقتی با دختر جوان عجیبی آشنا می شود که فقط شب ها ظاهر می شود، در مجتمع آپارتمانی خود دوست جدیدی پیدا می کند. او با یک همراه مرد مسن تر زندگی می کند و به نظر بیمار است، اما پسر به زودی متوجه می شود که او بسیار خطرناک تر از شکننده است. این یک داستان لطیف و در عین حال دلهره آور از دوستی بین افراد خارجی است، که در آن یک بچه حلیم و قلدر می شود انتقام خونین خاصی از شکنجه گران خود می گیرد.

Let the Right One In به صورت رایگان با تبلیغات در Crackle، Plex، Pluto TV، Redbox، The Roku Channel، و Vudu و به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla و Kanopy پخش می شود.

مطالب مرتبط: چگونه هر فیلم «جیغ» را در سال 2023 پخش کنیم

نوسفراتو

تقریباً تمام فیلم‌های خون آشام که در قرن گذشته ساخته شده‌اند، وجود خود را مدیون این کلاسیک صامت محصول 1922 کارگردان FW Murnau هستند. فیلم مورنائو که نقطه عطفی از اکسپرسیونیسم آلمانی است، اقتباسی غیرمجاز از دراکولای برام استوکر است که از طرح کلی داستان پیروی می کند، اما خون آشام مرکزی را به کنت اورلوک (مکس شرک) گروتسک تبدیل می کند. نماهای سایه اورلوک در حالی که او یک قربانی بی گناه را دنبال می کند یا خون آشامی که از تابوتش بیرون می آید، به برخی از نمادین ترین تصاویر در تمام سینمای وحشت تبدیل شده است.

Nosferatu به صورت رایگان با تبلیغات در Dark Matter TV، Plex، Pluto TV، Redbox، The Roku Channel، و Tubi و به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla و Kanopy پخش می شود.

تب دریا

این فیلم ترسناک علمی-تخیلی کلاستروفوبیک با سرنخ هایی از Alien و John Carpenter's The Thing ، خدمه ای از ماهیگیران و یک محقق علمی را می یابد که در دریا به آرامی مورد حمله یک موجود مرگبار قرار می گیرند. تهدید زیردریایی باستانی قایق آنها را از کار می اندازد و هاگ های ریز را به منبع آب می فرستد و هر خدمه را به یک میزبان بالقوه تبدیل می کند. هرمیون کورفیلد در نقش دانشمند فروتنی که برای رهبری پاسخ خدمه به هیولا قدم می گذارد، عملکرد قدرتمندی ارائه می دهد. او به سنت قهرمانان بعید می پیوندد که با تهدیدهای وحشتناک و غیرقابل درک روبرو می شوند.

Sea Fever به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla و Kanopy پخش می شود.

مطالب مرتبط: بهترین فیلم های ترسناک Hulu در سال 2022

لرز

دیوید کراننبرگ با این فیلم کم‌هزینه 1975 در مورد یک انگل موذی که در یک ساختمان آپارتمانی مجلل پخش می‌شود، حرفه خود را به عنوان استاد وحشت بدن آغاز کرد. این انگل افراد آلوده را به جنون های جنسی و خشونت آمیز می فرستد، که به عنوان راهی برای یافتن میزبان های جدید، یکدیگر را تکمیل می کنند. کراننبرگ انزجار احشایی را با تفسیرهای اجتماعی تند ترکیب می کند و ثروتمندان را به عنوان لذت گرایان فاسد و منحط نشان می دهد که توسط انگل های واقعی تغییر دهنده ذهن تجسم یافته اند. این ترکیبی قوی از انحراف جنسی و هجوم خون است.

Shivers به ​​صورت رایگان با تبلیغات در کانال Roku و Tubi پخش می شود.

قتل عام اره زنجیری تگزاس

مهم نیست که چند دنباله و ریبوت ساخته شده است، هیچ چیز حتی به فیلم ترسناک توبی هوپر در سال 1974 نزدیک نمی شود. فیلم ترسناک و کم‌هزینه با ترس از جنگ ویتنام و ناآرامی‌های داخلی آغشته شده است، زیرا گروهی از جوانان خود را در اعماق روستاهای تگزاس گیر افتاده‌اند و توسط خانواده‌ای آدم‌خوار ربوده شده و وحشیانه می‌شوند. چهره چرمی با اره برقی به یک شخصیت شرور فیلم ترسناک تبدیل شد، اما او تنها یکی از عناصر وحشتناک این سفر بد و بی امان به تاریکی است.

The Texas Chain Saw Massacre به صورت رایگان با تبلیغات در Freevee، Peacock، Plex، Pluto TV، The Roku Channel، Tubi، و Vudu پخش می شود.

مطالب مرتبط: 10 بهترین فیلم اکشن برای پخش رایگان در سال 2023

قطار به بوسان

یک قطار شهری از سئول به بوسان در این فیلم زامبی پیشران کره ای تبدیل به یک تله مرگ واقعی می شود. در حالی که یک تاجر به همراه دخترش برای ملاقات با مادرش در حال سفر هستند، شیوع یک مرده در کشور فرا می‌رسد. مسافران قطار جایی برای فرار ندارند زیرا طاعون در میان آنها شیوع پیدا می کند، به لطف یک زن آلوده که در آخرین لحظه سوار می شود. این فیلم هیجان و تعلیق یک فیلم هیجان‌انگیز تک لوکیشن را با داستان زامبی ترکیب می‌کند و به میزان مناسبی پیوند عاطفی پدر و دختر را اضافه می‌کند.

Train to Busan به صورت رایگان با تبلیغات در Dark Matter TV، Peacock، Pluto TV، Redbox، The Roku Channel، و Tubi و به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla و Kanopy پخش می شود.

V/H/S/2

سنت طولانی فیلم‌های گلچین در ترسناک وجود دارد و سری V/H/S پرچمدار مدرن است. دومین فیلم از مجموعه فیلم‌های یافت شده، با بخش‌هایی از سرشناسان ژانر از جمله آدام وینگارد، گرت ایوانز، و ادواردو سانچز، باثبات‌ترین فیلم است. ایوانز و تیمو تجاهجانتو قوی‌ترین بخش را ارائه می‌کنند، درباره یک گروه فیلم‌برداری بیش از آنچه که در هنگام ساخت مستندی درباره فرقه‌ای مخفیانه به دست می‌آورند. اما ترس های قابل اعتمادی در سراسر فیلم وجود دارد، از سکانس ترسناک کادربندی تا داستان نهایی.

V/H/S/2 به صورت رایگان با تبلیغات در Plex و Pluto TV و به صورت رایگان از طریق کتابخانه های محلی در Hoopla پخش می شود.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است