اخبار, ترفند

۶ بهترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی رایگان

هنگامی که به یک تصویر برای مقاله، مقاله یا ارائه نیاز دارید، ممکن است زمان تماس با یک طراح گرافیک را نداشته باشید یا مهارت ایجاد تصویر را نداشته باشید. در عوض، با استفاده از متن ساده، می‌توانید با استفاده از یکی از این تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی رایگان، یکی ایجاد کنید.

با هر یک از این ابزارهای ایجاد متن به تصویر، فقط برای تصویری که می‌خواهید ببینید، توضیحات متنی (اعلانات) را تایپ می‌کنید و اجازه می‌دهید هوش مصنوعی تسلط یابد. به لطف یادگیری ماشینی و الگوریتم ها، یک تصویر منطبق دریافت خواهید کرد. خواه راکون دوچرخه‌سواری، میمون در ساحل، یا بلال ذرت که کلاه بر سر دارد. آرزوی تو فرمان آنهاست

فهرست مطالب

اکنون، بیایید به بهترین تولید کننده های تصویر هوش مصنوعی که به صورت رایگان در دسترس هستند نگاهی بیندازیم. اینها بدون ترتیب خاصی فهرست شده اند.

از موجودات بامزه گرفته تا سایبرپانک و اشیاء سه بعدی، می‌توانید سبک هنری تصویر خود را در DeepAI انتخاب کنید.

اگر شکل یا اندازه خاصی می‌خواهید، مانند یک پرتره لاغر بلند یا مربع ساده، برای انتخاب آن گزینه‌ها را انتخاب کنید.

سپس، اعلان متن زبان طبیعی خود را وارد کنید و Generate را بزنید تا تصویر خود را ببینید.

اگر سبک دیگری بهتر کار می کند، دستور متن خود را در آن قسمت بگذارید، سبک جدید را انتخاب کنید و از دکمه Generate برای یک تصویر به روز استفاده کنید.

سپس می توانید یک JPG از تصویر خود را با یک کلیک ساده دانلود کنید.

ویژگی های قابل توجه : یک گزینه بهبود برای گفت ن وضوح به تصویر، ۱۵ سبک تصویر رایگان، و پنج شکل و اندازه.

افکار : DeepAI کار خوبی برای ایجاد تصاویر بر اساس درخواست انجام می دهد. ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا تصویر پردازش شود، اما هیچ چیز مانع این تجربه نمی شود. بهترین بخش DeepAI این است که می توانید سبک تصویر مورد نظر خود را از بین گزینه های مختلف انتخاب کنید.

قیمت گذاری : می توانید تصاویر را در DeepAI به صورت رایگان تولید کنید. اگر سبک‌های اضافی، تولید تصویر خصوصی و حذف تبلیغات را می‌خواهید، می‌توانید به DeepAI Pro نگاه کنید یا در حین حرکت پرداخت کنید.

با Craiyon، می توانید یک عکس، هنر یا طراحی با دستور متن خود ایجاد کنید. نکته خوب در مورد این گزینه این است که شما بیش از یک تصویر تولید شده دریافت خواهید کرد، پس می توانید تصویری را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.

متن خود را وارد کنید، اگر دوست دارید سبک خاصی را انتخاب کنید و Draw را انتخاب کنید.

هنگامی که نتایج خود را می بینید، یکی را برای مشاهده نزدیکتر انتخاب کنید، آن را به عنوان مورد علاقه علامت گذاری کنید (حساب مورد نیاز است)، یا به سادگی آن را به عنوان یک فایل PNG دانلود کنید. به یاد داشته باشید که تصویر شما حاوی واترمارک Craiyon است مگر اینکه برای یک طرح پولی ثبت نام کنید.

ویژگی های قابل توجه : درخواست های مرتبط، ایجاد محصول بر اساس تصویر، و اشتراک گذاری تصاویر با انجمن Discord.

افکار : توانایی Craiyon برای ارائه بیش از یک تصویر بر اساس درخواست شما باعث برجسته شدن آن می شود. تصاویر از کیفیت مناسبی برخوردارند، اگرچه ابعاد آن کمتر از حد انتظار است. به عنوان مثال، چندین تصویر دانلود شده تنها ۲۵۶ در ۲۵۶ پیکسل هستند.

قیمت گذاری : می توانید از Craiyon برای تولید تصاویر اصلی به صورت رایگان استفاده کنید، اما همچنین یک طرح پولی را انتخاب کنید که واترمارک و تبلیغات را حذف می کند، تصاویر شما را خصوصی نگه می دارد و نتایج سریع تری ایجاد می کند.

NightCafe یکی دیگر از گزینه های محکم برای یک برنامه هوش مصنوعی است که تصاویر تولید می کند. می‌توانید به سرعت با پیام متنی خود و سبک کوبیست، انیمه یا NightCafe شروع کنید، اما همچنین می‌توانید برای یک حساب کاربری رایگان برای گزینه‌های سبک اضافی ثبت نام کنید.

درخواست خود را وارد کنید، سبک را انتخاب کنید و برای مشاهده نتیجه خود ، Create را بزنید.

سپس می توانید تصویر خود را دانلود کنید، آن را به چالش روزانه ارسال کنید، یا آن را در توییتر، فیس بوک، ردیت یا از طریق هایپرلینک به اشتراک بگذارید.

اگر می‌خواهید تصویر خود را بهبود ببخشید، Evolve This Creation را انتخاب کنید. تصویر را در ابزار ویرایش NightCafe خواهید دید، جایی که می توانید سبک متفاوتی را انتخاب کنید، وضوح خروجی را انتخاب کنید و نسبت تصویر را انتخاب کنید.

ویژگی های قابل توجه : مجموعه هایی برای ذخیره تصاویر شما، انجمنی با چالش های روزانه و بیش از ۴۰ سبک.

افکار : NightCafe نتایج خوبی را در مدت زمان کمی بر اساس دستورات ارائه می دهد. برای برخی، ممکن است بیش از یک تصویر دریافت کنید که یکی از آنها عالی است. به نظر می رسد کیفیت تصاویر تا کنون در حد مطلوبی است.

قیمت گذاری : می توانید یک تصویر در NightCafe به صورت رایگان ایجاد کنید. با این حال، سایت از مدل پرداخت به اعتبار نیز استفاده می کند. برای چهار یا بیشتر تصویر، وضوح مشخص و زمان اجرا کوتاه تر، از اعتبار استفاده می کنید. با انجام کارهایی مانند ثبت نام در یک حساب کاربری و اشتراک در خبرنامه می توانید به راحتی اعتبار اضافی کسب کنید. همچنین می توانید طرح های اشتراک پولی سایت را مشاهده کنید.

اگر می خواهید تصویری بسازید که بتوانید با متن یا الگوها برای پروژه خود آن را ارتقا دهید، به Simplified نگاهی بیندازید.

درخواست متن خود را وارد کنید و به صورت اختیاری یک سبک را در منوی کشویی انتخاب کنید یا یک تصویر مرجع آپلود کنید. برای مشاهده نتایج خود ، Generate را انتخاب کنید.

سپس می توانید یکی از تصاویری را که می بینید انتخاب کنید یا Generate More را انتخاب کنید.

سپس، تصویر خود را دانلود کنید، آن را به اشتراک بگذارید یا برای انتخاب های بیشتر، تغییرات ایجاد کنید .

باز کردن در ویرایشگر را انتخاب کنید، جایی که می‌توانید متن اضافه کنید، شکل‌ها و پیام‌ها را اضافه کنید، الگوها را مشاهده کنید، و پس‌زمینه‌ها را درج یا حذف کنید. همچنین می توانید تصویر را به صورت خصوصی از طریق ایمیل یا با انجمن به اشتراک بگذارید و تصویر خود را در قالب دلخواه صادر کنید.

آپشن های قابل توجه : ویرایشگر بصری و با امکانات کامل، فرمت‌های تصویری متعدد، قابلیت اظهار نظر برای کار با دیگران، و اتصالات حساب رسانه‌های اجتماعی برای اشتراک‌گذاری سریع.

Thoughts : Simplified تصاویری با کیفیت بالا با بیش از یک گزینه ارائه می دهد. هنگامی که برای یک حساب رایگان ثبت نام می کنید، ویرایشگر یک امتیاز فوق العاده است زیرا می توانید تصویر را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید.

قیمت گذاری : مانند NightCafe، Simplified از اعتبار برای تولید تصاویر استفاده می کند. برای شروع ۲۵ اعتبار دریافت خواهید کرد و هر زمان که بخواهید می توانید بیشتر خریداری کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های پولی را برای آپشن های اضافی مانند فضای ذخیره‌سازی، تصاویر و الگوهای برتر و همکاری تیمی تحلیل کنید.

اگر می‌خواهید کنترل بیشتری بر فرآیند ایجاد تصویر داشته باشید، Dezgo چند ویژگی را ارائه می‌کند که به شما کمک می‌کند در حالی که همچنان تصاویری مطابق با درخواست‌های شما ارائه می‌دهد.

با بازدید از دزگو وارد فضای کاری شیک و تاریک می شوید. درخواست خود را وارد کنید و به صورت اختیاری مدل انتشار را انتخاب کنید، مانند Anything 5.0 یا Stable Diffusion 1.5. سپس گزینه More را برای انتخاب رزولوشن انتخاب کنید و برای دیدن تصویر خود Run را انتخاب کنید.

می‌توانید وضوح را تغییر دهید، پیام‌های منفی را برای چیزهایی که نمی‌خواهید در تصویر بگنجانید، و میزان متناسب بودن هوش مصنوعی با درخواست را تنظیم کنید. سپس، دوباره از دکمه Run برای مشاهده تصویر به روز شده خود استفاده کنید.

وقتی آماده شدید، دانلود را انتخاب کنید تا تصویر خود را به صورت JPG دریافت کنید.

ویژگی های قابل توجه : از بین ۱۰ مدل هوش مصنوعی مختلف انتخاب کنید، یک عدد دانه منحصر به فرد اضافه کنید، پیام های منفی را وارد کنید، و از وضوح تصویر، منظره یا مربع انتخاب کنید.

افکار : Dezgo یکی دیگر از تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی است که نتایج خود را به خوبی انجام می دهد. تصاویر واضح، تمیز، و تا جایی که می توانید به اعلان نزدیک می شوند. این واقعیت که شما می توانید تصاویر را به صورت رایگان در رزولوشن های مختلف با یک رابط کاربر پسند تولید کنید، دزگو را در این عرصه برنده می کند.

قیمت : می توانید از دزگو به صورت رایگان و بدون هیچ رشته ای استفاده کنید. اگر می‌خواهید رزولوشن خاصی داشته باشید یا هر گونه محدودیتی را حذف کنید، می‌توانید حالت Power Mode را تحلیل کنید. سؤالات متداول / پشتیبانی را در سمت چپ انتخاب کنید و سپس برای کسب اطلاعات بیشتر ، آموزش حالت Power Mode را در بالا باز کنید .

برای لذت بردن از ابزار تولید تصویر هوش مصنوعی آن، لازم نیست کاربر بینگ باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب کاربری رایگان مایکروسافت برای دریافت تصویر خود و سپس اشتراک گذاری یا دانلود آن است.

از Microsoft Bing Image Creator دیدن کنید، اعلان متن را وارد کنید و Join & Create را انتخاب کنید. سپس با حساب مایکروسافت خود وارد شوید.

نتایج تصویر خود را خواهید دید و می توانید یکی را برای نمای بزرگتر انتخاب کنید.

سپس، تصویر را به اشتراک بگذارید، ذخیره کنید یا دانلود کنید و آماده هستید.

می‌توانید به تولید تصاویر جدید ادامه دهید و تمام ساخته‌های اخیر خود را در سمت راست خواهید دید. این به شما امکان می دهد به راحتی به نتایج قبلی بپرید.

ویژگی های قابل توجه : بیش از یک نتیجه تصویر، امکان اشتراک گذاری مستقیم یک تصویر از طریق هایپرلینک، و گزینه ای برای ذخیره تصاویر در حساب مایکروسافت شما.

افکار : بینگ در تولید تصاویر بر اساس دستورات کار بسیار خوبی انجام می دهد. بهترین چیز در مورد فرآیند این است که ساده است. هیچ سبکی برای انتخاب، ویرایشگر برای استفاده، یا قطعنامه برای تصمیم گیری وجود ندارد. با این حال، این موارد نیز می تواند در مقایسه با سایر گزینه های موجود در فهرست ما، کاستی در نظر گرفته شود.

قیمت گذاری : می توانید از ابزار ایجاد تصویر بینگ به صورت رایگان استفاده کنید. برای سرعت بخشیدن به فرآیند تولید، از بوست هایی استفاده می کنید که در سمت راست قسمت اعلان متن مشاهده می کنید. پس از استفاده از بوست های خود، تولید تصویر می تواند کمی بیشتر طول بکشد. برای کسب افزایش بیشتر، می‌توانید با انجام کارهای روزانه یا استفاده از Bing برای جستجوهای خود، از جوایز مایکروسافت دریافت کنید.

یک فهرست تولید کننده تصویر هوش مصنوعی بدون DALL-E، یکی از شناخته شده ترین ها در صنعت، کامل نخواهد بود. در حالی که DALL-E 2 با تولید کننده تصویر آسان برای استفاده در دسترس است، در حال حاضر اعتبار رایگان برای کسانی که بعد از ۶ آوریل ۲۰۲۳ ثبت نام می کنند ارائه نمی کند.

اگر می‌خواهید آن را تحلیل کنید، می‌توانید از DALL-E 2 در وب بازدید کنید، سعی کنید DALL-E را انتخاب کنید و درخواست‌های ثبت‌نام را دنبال کنید. سپس می توانید اعتبار خرید کنید تا تصاویری را با قیمت ۱۵ دلار برای ۱۱۵ اعتبار ایجاد کنید.

آیا از تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده خواهید کرد؟

هیچ‌کس نمی‌خواهد ببیند ماشین‌ها کار را از انسان می‌گیرند و وقتی صحبت از هنر می‌شود، عکاسان، هنرمندان و طراحان گرافیک استعداد و اصالت خود را به هر خلاقیتی می‌آورند. با این حال، اگر در تنگنای زمانی هستید یا بودجه محدودی دارید، تولیدکنندگان متن به تصویر مانند اینها می توانند کار را به سرعت و رایگان انجام دهند. آیا یکی را امتحان می کنید؟

به ابزارهای مشابه علاقه دارید؟ به این دستیاران هوش مصنوعی و کارهایی که می توانند برای شما انجام دهند نگاهی بیندازید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *