متن خبر

۶ بازی ترسناک چندنفره موبایلی که می‌توانند حسابی شما را بترسانند

۶ بازی ترسناک چندنفره موبایلی که می‌توانند حسابی شما را بترسانند

اخبار۶ بازی ترسناک چندنفره موبایلی که می‌توانند حسابی شما را بترسانند
شناسهٔ خبر: 175723 -
خبرکاو:

بازی‌های ژانر وحشت، یکی از پرطرفدارترین عناوین ویدیویی محسوب می‌شوند و با پیشرفت پلتفرم موبایل، پای این بازی‌ها بیش از پیش به این پلتفرم باز شده. صحبت از بازی‌هایی است که به خوبی خطوط قرمز را پشت سرگذاشته و تابوشکنی کرده‌اند. مسیری ‌که سبب پیدایش سبکی شد، که مو به تنتان سیخ می‌کند و تبدیل به کابوس‌ شب‌های شما شده‌اند.

با این‌حال، اساسا بازی‌های ژانر وحشت موبایلی؛ تمام تلاششان را برای جذابیت هر چه بیشتر بخش کمپین بازی به کار می‌گیرند. اما گاهی در بین این بازی‌ها نیز می‌توان عناوینی را پیدا کرد که با مکانیزم‌های مولتی پلیر جذاب، سعی می‌کنند که روند خطی بازی‌سازی را بشکنند و تجربه‌ای متفاوت از یک بازی موبایلی را پدید آورند. در ادامه همراه ویجیاتو باشید تا نگاهی به ۶ مورد از بهترین بازی‌های ترسناک موبایلی بیندازیم که مکانیزم‌های مولتی پلیر آن‌ها، شما را حسابی خواهند ترساند.

Dead by Daylight Mobile


Dead by Daylight یکی از آن دسته از بازی‌های ترسناکی است که به لطف مکانیزم‌هایی که داشت، توانست که با نقدهای بسیار خوبی مواجه شود. بازی یک برداشت ترسناک و کلیشه‌ای از بازی‌های دوران کودکی ماست. جایی‌که شما باید در تیم‌های ۴ نفره برای زنده ماندن تلاش کنید. البته اینطور هم نیست که صرفا شما کارگردان بازی باشید! یکی از پلیرها نقش قاتل دیوانه‌‌ای را به دست خواهد گرفت که باید شما را پیدا کند. حالا این شمایید و این قاتلی دیوانه که تنها چیزی‌که می‌خواهد، کشتن شماست.

سازندگان Dead by Daylight تمام تلاششان را برای جذابیت هرچه بیشتر بازی به کار گرفته‌اند. بازی با الهام از فیلم‌های Friday the 13th و Halloween ساخته شده و این خبری خوب برای طرفداران بازی‌های ژانر وحشت موبایلی است. Dead by Daylight یک مبارزه بی‌رحمانه برای بقاست. شما باید با انجام تسک‌های مختلف، راهتان را برای فرار از دست قاتل بازی، پیدا کنید. حتی می‌توانید از دوستانتان به عنوان طعمه برای راحت‌تر کردن مسیرتان استفاده کنید. به هرحال، برای زنده ماندن باید هرکاری کرد! از طرفی موضوع پایانی درباره Dead by Daylight حول محور موسیقی بازی جریان دارد. موسیقی که با الهام گرفتن از موسیقی‌متن‌های فیلم‌های کلاسیک ژانر وحشت، تجربه‌ای عالی برایتان خواهد بود.Specimen Zero


اگر بازی Dead by Daylight نتوانسته باشد که شما را سرگرم کند، بنابراین بازی Specimen Zero انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. Specimen Zero دقیقا شبیه آن‌چیزی است که ما پیش‌تر در بازی Dead by Daylight دیده بودیم. داستان بازی، شما و دیگر بازیکنان را به مکانی مرموز خواهد برد. جایی که شما به محض به هوش آمدن، متوجه حضور انسان‌ها و هیولاهایی خواهید شد که اصلا بنظر نمی‌رسد که از حضورتان خوشحال شده باشند.

تمامی کاری که باید در بازی Specimen Zero انجام دهید، حل کردن معما‌ها، پازل‌ها و پیدا کردن حقیقت پشت پرده بازی و درنهایت فرار از دل این بیمارستان جهنمی است. اما حواستان را خوب جمع کنید! زیرا اگر اشتباهی از شما سر بزند، شاید دیگر نتوانید روشنایی صبح فردا را ببینید. گرافیک بازی در مقایسه با دیگر عناوین ژانر وحشت موبایلی، طراحی نسبتا بهتری دارد. موسیقی و اتمسفر سنگین بازی، ما را یاد فرنچایزهای بزرگ این ژانر خواهد انداخت و بطور کلی، Specimen Zero از آن دسته از بازی‌های ترسناکی است که می‌تواند حسابی شما و دوستانتان را سرگرم کند.

Horror Hunt: Until Daylight


Horror Hunt: Until Daylight یکی از دسته از بازی‌های ترسناک متفاوت موبایلی است که در نگاه اول، چندان چیز خارق‌العاده‌ای ندارد. اما وفتی به بازی فرصت دهید، آن‌ روی جذابش را به شما نشان خواهد داد. داستان بازی حول محور هیولایی خون‌خوار جریان دارد و شما باید با همکاری و کمک از دیگر بازیکنان، به مقابله با این هیولای ترسناک بروید. برخلاف اکثر بازی‌های ژانر وحشت موبایلی، Horror Hunt: Until Daylight نمی‌خواهد که یک بازی ترسناک باشد. المان‌های اکشن – استراتژی بازی، Horror Hunt: Until Daylight کمی متمایز‌تر از دیگر بازی‌های موبایلی کرده است. مکانیزمی‌که می‌تواند حسابی جذاب باشد.

دانلود برای اندروید

Imposter Hide


نیازی نیست که حتما Imposter Hide را بازی کرده باشید، حتی با نگاه به اسم بازی هم می‌توان حدس زد که با چه چیزی طرف هستید. گیم‌پلی، داستان و درنهایت گرافیک؛ دقیقا شبیه‌ آن‌چیزی هستند که ما پیش‌تر با بازی Among Us تجربه کرده بودیم. منتهی حالا کمی چاشنی فانتزی به بازی Imposter Hide اضافه شده و شما با یک بازی ۳ بعدی جذاب طرف هستید که می‌تواند جایگزین ترسناک‌تر Among Us باشد.

داستان بازی در سفیه‌ای فضایی جریان دارد و شما باید تلاش کنید که با انجام ماموریت‌های مختلف، حل کردن پازل‌ها و درنهایت همکاری با دیگر بازیکنان؛ وظیفه خودتان را به خوبی انجام دهید. حواستان باشد که نمی‌توان به هیچکسی در این سفیه اعتماد کرد. هرکسی می‌تواند هیولای درون خودش را بیدار کند و تهدیدی جدی برای خدمه سفیه باشد. برای فرار راه‌های متعددی پیش رو دارید، اما سعی کنید که زیر میز، و گوشه‌های سفیه پنهان شوید. فراموش نکنید که باید حواستان باشد که صدایتان در نیاید؛ وگرنه کشته خواهید شد.

Horrorfield


اجازه دهید که کارمان را راحت‌تر کنیم، Horrorfield کلونی جذاب از بازی Dead by Daylight است. البته بازی نوآوری‌های بسیاری نیز دارد که سبب متمایزتر شدن این بازی نسبت به دیگر بازی‌های این لیست می‌شود. اما با این‌حال، نمی‌توان شباهت این بازی را با Dead by Daylight نادیده گرفت. شما با یک بازی ایزومتریک ۲ بعدی طرف هستید. جایی‌که باید از بین ۷ بازمنده، یکی را برای بازی انتخاب کنید. هربازمانده قابلیت‌ها و توانایی‌های خاص خودش را دارد و بازی دست شما را کاملا در انتخاب این موضوع بازگذاشته است.

تمامی رویداد‌های بازی در پناهگاهی مخفوف جریان دارد. پناهگاهی که مملو است از تله‌های خطرناک و قاتلانی که به دنبال شما می‌گردند. حالا این وظیفه شماست تا با همکاری با دیگر بازیکنان و حل کردن پازل‌های بازی، داستان را پیش ببرید و راه فرار خودتان را پیدا کنید. به هرحال، هیچکسی از حضور شما در این پناهگاه خوشحال نیست.Granny’s House: Pursuit and Survival


بازی Granny’s House: Pursuit and Survival یکی دیگر از آن عناوین ترسناک موبایلی است که نمی‌خواهد صرفا تجربه‌ای کلیشه‌ای باشد. روند بازی ۶ در مقابل ۲ دنبال می‌شود و این امکان را به بازیکنان هردو تیم می‌دهد تا خودشان با استفاده از استراتژی‌های و همکاری با یکدیگر داستان را پیش ببرند. از طرفی گیم‌مودهای مختلف بازی و بخش کمپین آن درکنار گرافیک و اتمسفر عجیب بازی؛ ارزش تجربه این بازی را چندین برابر کرده است. اگر به دنبال تجربه یک بازی موبایلی ترسناک متفاوت هستید، Granny’s House: Pursuit and Survival انتخابی عالی برای شماست.


بیشتر بخوانید:

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو