سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

۶۰۰ کیلو مرغ بدون گواهی بهداشتی توقیف شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فردوس گفت: یک دستگاه خودروی سواری حامل ۶۰۰ کیلوگرم مرغ تازه و منجمد بدون گواهی حمل بهداشتی دامپزشکی با هوشیاری مأموران گشت نیروی انتظامی شهرستان توقیف شد. او گفت : با تحلیل وضعیت محموله و به منظور پیشگیری از فساد، ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فردوس گفت: یک دستگاه خودروی سواری حامل ۶۰۰ کیلوگرم مرغ تازه و منجمد بدون گواهی حمل بهداشتی دامپزشکی با هوشیاری مأموران گشت نیروی انتظامی شهرستان توقیف شد.

او گفت : با تحلیل وضعیت محموله و به منظور پیشگیری از فساد، محموله پس از توقیف با دستور مراجع قضایی به سردخانه منتقل شد تا اقدامات بهداشتی لازم از قبیل نمونه‌برداری و آزمایش انجام شود.

قیمت گوشت قرمز اعلام شد/کاهش قیمت گوشت مرغ

اسماعیلی اظهار کرد: دامپزشکی با سلامت دام و  فرآورده‌های خام دامی  و به تبع آن با سلامت غذای مردم و جامعه ارتباط کاملاً مستقیم دارد؛ پس با هرگونه اقدامی که سلامت عمومی جامعه را به مخاطره اندازد برخورد خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت مرغ تا پایان سال
پیش‌بینی قیمت مرغ تا پایان سال

اقتصادنیوز: رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اعلام اینکه هر کیلو مرغ گرم ۸۰ تا ۸۵ هزارتومان است، گفت: با توجه به مازاد عرضه بر تقاضا پیش‌بینی می‌شود که قیمت مرغ تا پایان سال تغییری نداشته باشد.

خبرکاو