اخبار, ترفند

۵ ارتقا برای هوشمندتر کردن مسواک Quip شما

کابل شارژ مغناطیسی مسواک هوشمند Quip و کیف حمل سیلیکونی
شوخی

Quip با رویکرد منحصر به فرد خود در زمینه بهداشت شخصی توجه زیادی را به خود جلب کرده است. مسواک برقی هوشمند عملاً مراقبت از دهان را با مسواک های برقی هوشمند و ابزارهای مفیدی که به شما دهان تمیزتری می دهد، شبیه سازی می کند. اما به همان اندازه که این مسواک ها جالب هستند، پنج ارتقاء مرتب وجود دارد که می تواند مسواک Quip را حتی بهتر کند.

قفل انرژی نامحدود را با شارژر باتری خورشیدی باز کنید

اجازه دهید انرژی خورشید با شارژر باتری خورشیدی Quip به بهداشت دهان و دندان شما کمک کند. این شارژر دارای شیب داخلی برای ارتقای نوردهی بهتر است، به ازای هر باتری سه ماه شارژ می‌شود. یکی را شارژ کنید در حالی که دیگری به Quip شما نیرو می دهد تا مطمئن شوید که همیشه مسواک هوشمند خود را در دسترس دارید.

شارژر نه تنها راحت است، بلکه سازگار با محیط زیست نیز هست. شما به طور منفعلانه در کاهش ضایعات شرکت خواهید کرد در حالی که به طور فعال پلاک را می شکنید.

همیشه با موتور یدکی آماده باشید

هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که نیمه راه روال بهداشت دهان و دندان خود را بگذرانید و موتور از بین برود. مطمئناً مسواک هنوز یک مسواک است، حتی بدون مکانیک های شیک، اما موتور هوشمند Quip چیزی است که برنامه Quip (موجود در iPhone/iPad و Android) را به هم متصل می کند تا چرخه مسواک شما را پیگیری کند. بلوتوث فعال است، می توانید یک Quip استاندارد را فقط با اضافه کردن موتور به یک مسواک هوشمند ارتقا دهید.

با سیم شارژ مغناطیسی اشیا را شارژ نگه دارید

شارژ کردن با کابل شارژ مغناطیسی Quip که دارای چراغ‌های نشانگر LED است تا به شما اطلاع دهد چه زمانی Quip شما آماده کار است، هرگز راحت‌تر نبوده است. این بند ناف با محصولات Quip مانند نخ دندان سازگار است و تنها پس از چهار ساعت پس از اتصال به برق می تواند هشت هفته شارژ داشته باشد.

روال خود را در جاده با کیسه رفرش دنبال کنید

کیف حمل سیلیکونی انعطاف‌پذیر و پوسته نرم Quip می‌تواند تقریباً هر چیزی را که برای روتین حمام صبح و شب خود نیاز دارید در خود جای دهد. هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد، کیس می تواند به راحتی ذخیره شود و به صورت صاف جمع شود. در غیر این صورت، جیب های مشبک زیپ دار برای نگهداری لوازم آرایش و موارد دیگر برای زمانی که در جاده هستید کافی است. این یک همراه عالی برای سفر است، با نقاط اختصاصی برای مسواک هوشمند Quip، خمیر دندان، باتری اضافی و موارد دیگر.

با یک کاور مسافرتی از کیپ خود محافظت کنید

با پوشش مسافرتی Quip یک لایه راحتی بیشتری به مسواک زدن خود اضافه کنید. روکش تقریباً به هر سطحی، از شیشه گرفته تا کاشی، می‌چسبد و با کابل شارژ مغناطیسی سازگار است. عناصر را از موهای مسواک هوشمند خود دور نگه دارید و هنگام پریدن در هتل از یک لایه راحتی بیشتر لذت ببرید.

امروز Quip خود را ارتقا دهید

با هر یک از این پنج ارتقا، مسواک هوشمند Quip خود را هوشمندتر کنید. هر یک از این افزونه‌ها که مستقیماً از طریق وب‌سایت رسمی در دسترس هستند، لایه جدیدی از راحتی را برای روال بهداشت دهان و دندان شما فراهم می‌کنند و مسواک زدن دندان‌هایتان را ساده‌تر (و شاید حتی سرگرم‌کننده؟) می‌کنند.

مسواک هوشمند Quip

با مسواک هوشمند Quip از یک لبخند تمیزتر و درخشان لذت ببرید و با ارتقاهای موجود Quip مسواک زدن خود را بهبود ببخشید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *