متن خبر

۵۳۵ میلیارد ریال به مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت می‌شود

۵۳۵ میلیارد ریال به مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت می‌شود

اخبار۵۳۵ میلیارد ریال به مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت می‌شود
شناسهٔ خبر: 110492 -
خبرکاو:


اکبر بهنامجو ظهر یکشنبه هشتم تیر ماه در جلسه شورای اشتغال و جهش تولید در اردبیل اظهار کرد: بانک‌ها در پرداخت این تسهیلات باید سرعت عمل بیشتری داشته باشند تا در ماه جاری صاحبان واحدهای آسیب دیده از کرونا از مزایای آن استفاده کنند.
وی بیان کرد : صاحبان برخی از واحدها و صنوف به رغم ثبت نام در این طرح از نحوه و زمان پرداخت این تسهیلات اطلاعی ندارند که مدیران بانکی باید در این زمینه اطلاع‌رسانی گسترده‌ای را انجام داده و حتی تماس تلفنی با متقاضیان انجام دهند.
استاندار اردبیل بیان کرد : در سال جهش تولید اصلی‌ترین محور فعالیت‌های استان تقویت جبهه تولید و کارآفرینی است که تحکیم‌بخشی به این مبانی می‌تواند به رشد و توسعه استان بیش از گذشته کمک کند.
بهنامجو بیان کرد: با گذر از شرایط کرونا در سال جهش تولید باید به اشکال مختلف به کمک کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بیاییم تا آنها بتوانند واحدهای تولیدی و صنعتی خود را تقویت کرده و به توسعه اشتغال روزافزون کمک کنند.
وی بیان کرد : دولت حمایت‌های خوبی را هم از واحدهای صنعتی و تامین سرمایه در گردش این واحدها انجام می‌دهد و از سوی دیگر تلاش بر این است تا با پرداخت تسهیلات کم بهره به ویژه صنوف آسیب دیده بتوان به توانمندی اقتصادی در سطح استان کمک کرد.
استاندار اردبیل ادامه داد: بدون تکرار و مسایل حاشیه‌ای تلاش بر این است تا اشتغال واقعی در استان در همه بخش‌های به ثبت رسیده و در نقطه مقابل نقاط ضعف و نارسایی در ایجاد اشتغال جدید برطرف شده و توان استان بیش از گذشته در مسیر تحقق اهداف اقتصادی شکل عینی به خود بگیرد.
بهنامجو رویکرد اصلی جهش تولید را توجه به افزایش تولید همراه با کیفیت عنوان و تصریح کرد: در یک خیز بلند در استان سعی بر این است تا واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل به چرخه کار و فعالیت بازگشته و از رکود و رخوت آنها جلوگیری شود.
انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو