اخبار

۴ روز تا پایان قیمت‌گذاری اولیه Disrupt

زمان برای یادآوری شمارش معکوس دیگر فرا رسیده است. چهار روز دیگر - شمارش کنید، فقط چهار - فرصت دارید تا از قیمت گذاری زودهنگام در گذرنامه های TechCrunch Disrupt 2023 که در ۱۹ تا ۲۱ سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود، استفاده کنید.

هزینه های برنامه ریزی: می توانید تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید، اما فقط در صورتی که کارت خود را قبل از جمعه، ۱۲ مه، ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر PDT خریداری کنید.

اکنون این کار آسان را از فهرست کارهای خود حذف کنید و در ماه سپتامبر به گردهمایی جهانی بیش از ۱۰۰۰۰ بنیانگذار، سازندگان، سرمایه گذاران و کارآفرینان استارت آپ بپیوندید. سه روز از کلاس‌های مسترکلاس اختصاص داده شده به هنر و علم ساخت، تأمین مالی، راه‌اندازی و گسترش استارت‌آپ‌های موفق در مراحل اولیه را تجربه کنید.

TechCrunch Disrupt 2023 را تجربه کنید

شما مصاحبه‌ها و پنل‌هایی را خواهید دید که در آن بنیان‌گذاران، مدیران عامل و VCهای پیشگام، بینش و تخصص خود را به اشتراک می‌گذارند. دانش خود را در ده‌ها ارائه گسترش دهید - در اینجا به جلسات برگزیده انتخاب مخاطب و بحث‌های میزگردی که می‌خواهید در Disrupt ببینید، رأی دهید!

بازگشت امسال: Startup Battlefield 200 فضای نمایشگاهی را در خود جای داده است، جایی که می‌توانید این استارت‌آپ‌های نسل بعدی فناوری‌های جدید را به نمایش بگذارند. فکر می‌کنید استارت‌آپ شما می‌تواند به موفقیت برسد؟ عجله کنید و تا ۱۵ می برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید.

جدید امسال: شش مرحله برنامه‌نویسی که در آن رهبران این صنایع تخصص، بینش و روند عمیق خود را به اشتراک خواهند گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر مرحله، روی پیوندهای جداگانه کلیک کنید.

چرا مردم به TechCrunch Disrupt می روند؟

آیا نمی دانید که آیا Disrupt برای شما مناسب است؟ این اخلالگران آنچه را که در مورد تجربه خود ارزش قائل بودند به اشتراک گذاشتند:

Disrupt روی استارت‌آپ‌ها متمرکز شده است. من تازه شرکت خودم را راه‌اندازی کرده‌ام و حضور در Disrupt فرصتی باورنکردنی برای ارتباط با شرکت‌ها و یادگیری از بهترین افراد در صنعت بود. - انیرود مورالی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل اکونومایز.

«اختلال برای هر کسی که در مرحله ایده تا جمع آوری پول فرشته است بسیار ارزشمند است. از خرابی‌های عرشه زمین و ارائه‌های VC لذت ببرید. آنها به شما می گویند که به دنبال چه چیزی هستند، چه چیزی آنها را تشویق می کند، چه چیزی آنها را وادار می کند تا برای یک جلسه با شما تماس بگیرند. و این دقیقاً همان چیزی است که هر استارت آپی که سرمایه جذب می کند باید بداند.» - مایکل مک کارتی، مدیر عامل شرکت Repositax.

Disrupt در قلب خود شرکت‌ها را گرد هم می‌آورد، به مردم اجازه می‌دهد تا ایده‌ها را به اشتراک بگذارند، در مورد آنها صحبت کنند و فرصت‌ها را کشف کنند. اگر به شرکت در Disrupt فکر می کنید، می گویم بروید. این بخش مهمی از رشد به عنوان یک استارتاپ است. » - جسیکا مک‌لین، مدیر بازاریابی و ارتباطات، Infinite-Compute.

TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در ۱۹ تا ۲۱ سپتامبر برگزار می شود، اما شما فقط چهار روز دیگر فرصت دارید تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید. به یاد داشته باشید، برنامه ریزی هزینه دارد. کارت خود را قبل از جمعه، ۱۲ مه، ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر PDT خریداری کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با پر کردن این فرم با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید .

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *