اخبار, ترفند

۴ بهترین برنامه ردیاب کارت تجاری برای سازماندهی مجموعه شما

وقتی شروع به جمع‌آوری کارت‌های معاملاتی می‌کنید، زمان زیادی است که مجموعه کارت‌های معاملاتی شما از کنترل خارج شود. هنگامی که تعداد زیادی کارت دارید، سازماندهی آنها دشوار و وقت گیر می شود. تلاش برای تخمین ارزش مجموعه شما حتی زمان‌برتر است و ساعت‌ها طول می‌کشد تا بارها و بارها ارزش کارت‌های منفرد را جستجو کنید.

برای رفع این مشکلات، یک راه حل این است که برنامه جمع آوری کارت معاملاتی را دانلود کنید. این برنامه ها به شما امکان می دهند کارت های خود را اسکن کنید، همه آنها را در یک نقطه سازماندهی کنید، و حتی بسیاری از آنها به کارت ها و مجموعه شما به عنوان یک کل ارزش می دهند. این گزینه بسیار کارآمدتر از تلاش برای سازماندهی فیزیکی و ارزش گذاری کارت ها برای خودتان است. در این مقاله ما بهترین برنامه‌های ردیاب کارت معاملاتی را فهرست کرده‌ایم تا به شما کمک کند همه آنها را در یک مکان نگه دارید.

فهرست مطالب

۱. گردآورنده

Collectr یکی از برنامه های برتر برای سازماندهی مجموعه کارت های معاملاتی شما است. برای گفت ن یک کارت، ابتدا از بین بسیاری از بازی‌های کارت تجاری موجود در پایگاه داده Collectr که شامل Pokemon، Yu-Gi-Oh، Magic the Gathering و غیره است، انتخاب کنید. از آنجا می توانید کارت دقیقی را که دارید جستجو کنید و آن را به مجموعه خود اضافه کنید.

در بخش نمونه کارها برنامه، می‌توانید تمام کارت‌هایی را که دارید نگاه کنید و آنها را از طریق فیلترهای متعدد، از جمله قیمت، خط TCG، نام و موارد دیگر مرتب کنید. می توانید روی یک کارت جداگانه ضربه بزنید تا ارزش آن را ببینید. Collectr همچنین دارای یک برگه بازار است که در آن می توانید کارت های معاملاتی را از طریق eBay و سایر سایت ها جستجو و خریداری کنید.

Collectr را برای iOS دانلود کنید

دانلود Collectr برای اندروید

۲. CollX

اگر از جمع‌آوری کارت‌های ورزشی هستید، CollX یک برنامه عالی برای امتحان کردن است. می توانید کارت های خود را اسکن کنید، آنها را به مجموعه خود در برنامه اضافه کنید، و همچنین مجموعه های دیگران را مشاهده کنید. می‌توانید کارت‌ها را نیز از طریق این برنامه بخرید و بفروشید، و آن را راهی آسان برای تخلیه برخی از کارت‌های مجموعه خود می‌کند.

همچنین یک برنامه عالی برای ارتباط با جمع‌آوران کارت‌های همفکر است که به شما امکان می‌دهد فعالیت‌های دیگران را دنبال کنید و حتی به کاربران دیگر پیام ارسال کنید. برای جمع‌آوران کارت‌های ورزشی، CollX باید یکی از اولین کسانی باشد که چک می‌کنید.

CollX را برای iOS دانلود کنید

دانلود CollX برای اندروید

۳. Cardbase

یکی دیگر از برنامه های مفید برای جمع آوری کارت های ورزشی Cardbase است. می‌توانید با جستجوی آن، اسکن کردن، یا گفت ن مجموعه کاملی از کارت‌هایی که ممکن است مالک آن باشید، کارت‌هایی را به مجموعه درون‌برنامه‌ای خود اضافه کنید. Cardbase همچنین به شما امکان می دهد کارت ها را مرور کنید تا آنها را به موارد دلخواه خود اضافه کنید و به شما امکان می دهد کارت هایی را که ممکن است بخواهید بعدا بخرید پیدا کنید. اگر کارتی وجود دارد که واقعاً به آن علاقه دارید، می توانید آن را به فهرست تماشای خود اضافه کنید، که به شما امکان می دهد در دسترس بودن و ارزش کارت را ردیابی کنید.

همچنین می‌توانید کارت‌های پوکمون را در برنامه پیدا کنید، اما تمرکز اصلی روی Cardbase، کارت‌های ورزشی است. شما می توانید از سایر کاربران کارت بخرید و خودتان نیز کارت بفروشید. شما حتی می توانید ارزش فعلی مجموعه خود را به عنوان یک کل ببینید. به طور کلی، Cardbase یک برنامه عالی برای جمع آوری کارت است که به دنبال سازماندهی و ارزش گذاری مجموعه خود هستند.

Cardbase را برای iOS دانلود کنید

دانلود Cardbase برای اندروید

۴. Poke TCG

این برنامه از Dragon Shield به شما امکان می دهد کارت های پوکمون خود را اسکن کنید و مجموعه خود را به راحتی سازماندهی کنید. می‌توانید کارت‌ها را در عرشه‌ها مرتب کنید، فهرست علاقه‌مندی‌ها و فهرست معاملاتی ایجاد کنید، و همه کارت‌های خود را در فهرست موجودی خود مشاهده کنید، که می‌توانند در پوشه‌ها مرتب شوند. در موجودی خود می توانید ارزش کارت های خود را نیز مشاهده کنید.

همچنین می‌توانید برای نسخه ممتاز برنامه که امکان تجربه بدون آگهی، نمودار قیمت کارت و موارد دیگر را فراهم می‌کند، پرداخت کنید. می توانید اشتراک سالانه ۲۹.۹۹ دلار در سال یا اشتراک ماهانه با ۲.۹۹ دلار در ماه دریافت کنید. همچنین، علاوه بر یک برنامه برای کارت های پوکمون، Dragon Shield همچنین دارای برنامه هایی برای Magic: The Gathering، Yu-Gi-Oh و کارت های Flesh and Blood است.

Poke TCG Scanner را برای iOS دانلود کنید

دانلود Poke TCG Scanner برای اندروید

مجموعه کارت های خود را با این برنامه ها سازماندهی کنید

همه این برنامه‌های فهرست‌شده در صورت نیاز به سازماندهی مجموعه‌ای از کارت‌ها، بدون توجه به انواعی که به آن علاقه دارید، انتخاب‌های عالی هستند. چیزی که این برنامه ها به ویژه برای آنها خوب هستند، یافتن جمع کننده های کارت دیگر برای اتصال و خرید و فروش کارت است. این یک راه عالی برای درگیر ماندن آسان با یک انجمن جمع آوری کارت بدون توجه به جایی است که هستید.

چه نوع کارت هایی جمع آوری می کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *