متن خبر

۴۰۰ هزار بسته معیشتی توسط قرارگاه نمازجمعه قم میان محرومین توزیع شد

۴۰۰ هزار بسته معیشتی توسط قرارگاه نمازجمعه قم میان محرومین توزیع شد

اخبار۴۰۰ هزار بسته معیشتی توسط قرارگاه نمازجمعه قم میان محرومین توزیع شد
شناسهٔ خبر: 110096 -
خبرکاو:

حجت الاسلام محمدباقر ولدان ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، با ذکر ای منطلب که نماز جمعه بهترین بستر برای جامعه پردازی اسلامی و تمدن سازی نوین اسلامی است ، بیان کرد : رهبر معظم انقلاب نسبت به دولت سازی جوان حزب اللهی سخن بیان کرد ند، این موضوع به این دلیل است که این دولت از طرف مردم می تواند مسائل و مطالبه های مردم را پیگیری کند.

وی بیان کرد : استان قم در کشف این ویروس منحوس اولین گام را برداشته و در تشکیل و اعزام نیروهای جهادی نخستین گام ها را برداشت، قرارگاه نمازجمعه بدون وقفه و یک هفته تعطیلی، تبدیل به مرکز اعزام نیروهای جهادی در طول مبارزه با ویروس کرونا شد.

وی با اشاره به اقدامات ستاد نماز جمعه قم برای کمک به بیماران کرونایی بیان کرد : اعزام به بیمارستان ها و معابر و منازل، اعزام به بهشت معصومه(س) برای تجهیز متوفیان کرونایی، برگزاری مراسم های مختلف برای سلامتی معنوی و غیره از جمله این اقدامات است.

ولدان با بیان اینکه تریبون نماز جمعه قم عرصه و بستر پیام‌رسانی به تمام جهانیان و صدای رسا معنویت و عبودیت است، بیان کرد : در مسیر تمدن نوین اسلامی مشکلات، مطالبات و دغدغه‌های مردم هر هفته می‌تواند توسط امام‌جمعه بیان‌شده و تا رسیدن به نقطه مطلوب دنبال شود.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قم بیان کرد : مصلی قدس در شب های قدر مراسم احیا را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار کرد و همچنین ده بار فضای مصلی پر از بسته های معیشتی شد و ۴۰۰ هزار بسته در استان قم میان محرومین توزیع شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو