متن خبر

یکی از آلوم سیاه YC توضیح می دهد که چگونه 107 میلیون دلار جمع آوری کرده است

یکی از آلوم سیاه YC توضیح می دهد که چگونه 107 میلیون دلار جمع آوری کرده است

اخباریکی از آلوم سیاه YC توضیح می دهد که چگونه 107 میلیون دلار جمع آوری کرده است
شناسهٔ خبر: 266067 -
خبرکاو:

بنیانگذار کاپیتان ، دمتریوس گری، تاکنون 107.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است، اما او اولین بار نیست. درحالی‌که اولین استارت‌آپ او، WeatherCheck، آنطور که او تصور می‌کرد، کار نکرد، آن کسب‌وکار راه را برای موفقیت فعلی او هموار کرد.

گری توضیح می‌دهد: «مشوق‌ها با هم هماهنگ نبودند.

استارت‌آپ کنونی او، کاپیتان، برای تعمیر خانه‌ها پس از بلایای طبیعی به پیمانکاران پول می‌دهد، سپس توسط شرکت‌های بیمه یا دولت بازپرداخت می‌شود.

این ایده در بین سرمایه گذاران طنین انداز شده است: با استفاده از روش های ذکر شده در زیر، گری توانست 100 میلیون دلار بدهی ریسک پذیر و 7.3 میلیون دلار در سهام خصوصی جمع آوری کند.

من تکه‌هایی از دانش ارزشمندی را گردآوری کرده‌ام که او در مورد تجربه‌اش در افزایش سرمایه، تیز کردن زمین‌ها و شبکه‌سازی، و همچنین استراتژی‌هایی که به‌عنوان یک بنیان‌گذار سیاه‌پوست بیشتر از همه مفید بوده است، با من به اشتراک گذاشته است.

جمع آوری کمک مالی به عنوان یک بنیانگذار سیاه پوست

گری روابط مربی بسیاری را ایجاد کرده است، به ویژه در جامعه کارآفرینان سیاه پوست. او او میگوید که اغلب می‌بیند که بنیان‌گذاران سیاه‌پوست از تلاش برای جمع‌آوری خیلی سریع کمک نمی‌کنند.

او می گوید همه «نه» می شنوند، اما مهم است که به فشار آوردن ادامه دهید. در نهایت، شما یک سرمایه گذار یا صندوقی خواهید یافت که عاشق کاری است که انجام می دهید.

نکته دوم او درباره اجرای یک نمایش است: فراموش نشدنی بودن تفاوت بین رد شدن و تامین مالی استارتاپ شم است.

او می گوید: «این یک اجر است. «جامعه سیاه‌پوستان جامعه‌ای متشکل از تعداد زیادی سرگرم‌کننده و ورزشکار است. از سرنا ویلیامز، مایک تایسون، فلوید می‌ودر، لبرون جیمز - بزرگان - سرنخ بگیرید و طوری رفتار کنید که این یک عملکرد است.

سه راه برای بالا بردن

گری روش هایی را که برای جمع آوری کمک های مالی استفاده می کرد به سه مرحله تقسیم می کند:

"مردم تیتر را می بینند، "107 میلیون دلار جمع آوری شده است. " چیزی که آنها واقعاً درک نمی کنند این است که این یک فرآیند پیشرونده ایجاد روابط در طول زمان بود که این امر را ممکن کرد. دمتریوس گری، بنیانگذار، کاپیتان

از سرمایه گذاران سطح 3 برای رسیدن به ایده آل استفاده کنید

این امری عادی است که قصد داشته باشید سرمایه گذاران رده بالا را روی میز خود جذب کنید، اما گری می گوید که نباید VC های کوچکتر را تخفیف دهید. او از چندین VC Tier 3 به عنوان یک صفحه صدا برای بازخورد زمین استفاده کرد.

اکثر VC ها کمی شوکه می شوند اگر بدانند که از آنها به این روش استفاده می شود، اما این اتفاق زیاد می افتد. ما زمین را [با] سرمایه‌های کمتر و VCهای کمتر شناخته شده کامل کردیم.»

تا زمانی که شما به طور کامل از درخت اشتباهی پارس نمی کنید، این تاکتیک احتمالا وقت VC ها را نیز تلف نمی کند. چک‌های کوچک‌تر همچنان می‌توانند از VC‌های سطح پایین‌تر باشند.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است