متن خبر

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات تیم های مایکروسافت به زودی برای همیشه برطرف می شود

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات تیم های مایکروسافت به زودی برای همیشه برطرف می شود

اخباریکی از آزاردهنده ترین مشکلات تیم های مایکروسافت به زودی برای همیشه برطرف می شود
شناسهٔ خبر: 266395 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اگر از به‌روزرسانی‌های مزاحم یا مزاحم مایکروسافت تیمز خسته شده‌اید، نگرانی‌های شما به زودی برطرف می‌شود.

این شرکت فاش کرده است که در حال کار بر روی یک ارتقاء جدید است که به‌روزرسانی تیم‌های مایکروسافت را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

این حرکت باید به این معنا باشد که سرویس کنفرانس ویدیویی باید از به‌روزرسانی‌های نرم‌تر در پس‌زمینه، با کمترین اختلال برای کاربران، لذت ببرد، امیدواریم که پایان دادن به خاموش شدن‌های آزاردهنده یا غیرمنتظره برای نصب آخرین ارتقا باشد.

به روز رسانی تیم های مایکروسافت

در ورودی خود در نقشه راه رسمی مایکروسافت 365 (در برگه جدید باز می شود) ، به روز رسانی به سادگی با عنوان "تیم های مایکروسافت: تجربه به روز رسانی برنامه ساده شده" است.

مایکروسافت او میگوید این تغییر "تجربه به‌روزرسانی واضح و شفاف برنامه‌ها" را برای کاربرانی که فقط باید یک بار برای هر برنامه تأیید کنند، نوید می‌دهد و اضافه می‌کند که نسخه جدید به‌طور یکپارچه در همه چت‌ها، کانال‌ها و جلسات آن‌ها اعمال می‌شود.

این به‌روزرسانی فعلاً به‌عنوان «در حال توسعه» فهرست شده است، اما تاریخ دسترسی عمومی آن فوریه 2023 است، به این معنی که کاربران نباید خیلی منتظر بمانند. پس از راه‌اندازی، برای کاربران تیم‌های مایکروسافت در سراسر جهان در دسترس خواهد بود و کاربران وب، دسک‌تاپ و مک همگی می‌توانند آن را نصب کنند و از آن بهره ببرند.

این خبر آخرین تلاش تیم های مایکروسافت برای ساده کردن تجربه کاربری خود برای مشتریان در سراسر جهان است. در همین راستا، این شرکت اخیراً اعلام کرد که نسخه رایگان برنامه کنفرانس ویدیویی خود را به جای یک پیشنهاد جدید بازنشسته می کند.

از 12 آوریل 2023، برنامه «Microsoft Teams Free (کلاسیک)» دیگر در دسترس نخواهد بود، و ظاهراً این شرکت پیشنهاد می‌کند که کاربران در عوض با پرداخت 4 دلار/3 پوند برای هر کاربر در ماه، آن را به «Teams Essentials» ارتقا دهند - اگرچه می‌توانند امضا کنند. برای جایگزینی برنامه رایگان قدیمی، «تیم‌ها (رایگان)».

این شرکت همچنین اخیراً فاش کرد که سرویس Microsoft Teams Premium به طور رسمی راه اندازی شده است و سطح جدیدی از همکاری را برای کاربران ارائه می دهد.

پلتفرم جدید شامل تعدادی ابزار و عملکردهای تقویت‌شده با هوش مصنوعی، از جمله محافظت‌های پیشرفته جلسه تیم‌های مایکروسافت مانند واترمارک و محدودیت‌های ضبط، ارتقاء به وبینارها مانند اتاق سبز مجازی، و چندین ویژگی برای سیستم قرارهای ملاقات نرم‌افزار همکاری، مانند یادآوری پیامک است. .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است