آموزش, اخبار, برنامه نویسی

یادگیری SQL برای ذخیره سازی و بازیابی کارآمد داده ها

قفل قدرت داده ها را با SQL باز کنید! یکی از پرتقاضاترین مهارت ها در دنیای مبتنی بر داده را به دست آورید و با دوره ویدیویی جدید ما، شغل خود را افزایش دهید.

ما به تازگی یک دوره ویدیویی جامع را در کانال YouTube freeCodeCamp.org منتشر کرده ایم که شما را از درک اصول پایگاه داده های رابطه ای تا تسلط بر مفاهیم پیشرفته SQL به سفر می برد. این دوره با دقت طراحی شده است تا به شما کمک کند دانش و اعتماد به نفس لازم برای برتری در SQL را به دست آورید، چه مبتدی باشید و چه به دنبال تقویت مهارت های خود باشید.

تیم Jovian این دوره را توسعه داد. آنها دوره های محبوب بسیاری را برای کانال YouTube freeCodeCamp و پلتفرم خود ایجاد کرده اند.

زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) پرکاربردترین زبان برای تعامل با پایگاه های داده رابطه ای است. این یک مهارت ضروری برای متخصصان علوم داده و هر کسی است که می خواهد داده ها را به طور موثر ذخیره، مدیریت و بازیابی کند. دوره آموزشی SQL ما همه چیز را از راه‌اندازی MySQL و درج داده‌ها تا حل سؤالات مصاحبه فنی از شرکت‌های برتر فناوری را پوشش می‌دهد.

این دوره به چندین بخش تقسیم می شود که هر بخش جنبه خاصی از SQL را پوشش می دهد. شما با مقدمه‌ای بر پایگاه‌های داده رابطه‌ای و SQL و سپس راهنمای گام به گام راه‌اندازی MySQL شروع می‌کنید. همانطور که پیشرفت می کنید، یاد می گیرید که چگونه داده ها را در جداول وارد کنید و با تمرین هایی که برای تقویت درک شما طراحی شده اند، تمرین کنید.

سپس قدرت تجمیع، گروه‌بندی و صفحه‌بندی در پرس‌و‌جوهای SQL را تحلیل می‌کنیم و به شما یاد می‌دهیم که چگونه از توابع نگاشت و حسابی به طور مؤثر استفاده کنید. همچنین نحوه کار با تاریخ ها و مدیریت داده های مربوط به زمان در SQL را یاد خواهید گرفت.

یکی از مهارت های مورد نیاز در علم داده، توانایی ترکیب جداول با استفاده از اتصال است. دوره ما به شما نشان می دهد که چگونه این کار را به طور موثر انجام دهید و به شما این امکان را می دهد که از داده های ذخیره شده در چندین جدول بینش کسب کنید. همچنین یاد می گیرید که چگونه پرس و جوهای SQL را با استفاده از Python و SQL Alchemy اجرا کنید و مجموعه مهارت های خود را بیشتر گسترش دهید.

برای اینکه شما را برای چالش‌های دنیای واقعی آماده کنیم، بخشی به سوالات مصاحبه فنی از شرکت‌هایی مانند اپل، لینکدین، متا، اوبر، آمازون و گوگل اختصاص داده‌ایم. با رویکرد ۳ مرحله ای ما برای حل این سوالات، شما به خوبی برای مقابله با مشکلات مشابه در مصاحبه های خود مجهز خواهید بود.

پس ، آیا آماده هستید که این سفر هیجان انگیز را آغاز کنید و یک متخصص SQL شوید؟ دوره کامل را در کانال YouTube freeCodeCamp.org تماشا کنید (۵.۵ ساعت تماشا).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *