متن خبر

«یادم تو را فراموش» صدر نشین گیشه!

«یادم تو را فراموش» صدر نشین گیشه!

اخبار«یادم تو را فراموش» صدر نشین گیشه!
شناسهٔ خبر: 110233 -
خبرکاو:

به گزارش سینماپرس، نخستین جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اندکی تاخیر نسبت به زمان همیشگی خود منتشر شد، سینمای ایران از اسفند ماه گذشته با تعطیلی تمامی سالن‌ها روبرو بود و از یکم تیر ماه توانست بار دیگر میزبان مخاطبان باشد.   

در حال حاضر جدول فروش هفتگی سینمای ایران تنها دو فیلم را در خود می‌بیند، اما با اکران دو فیلم دیگر «خوب بد جلف ۲» و «شنای پروانه» از هفته جاری این جدول کمی پر تعدادتر خواهد بود، جدول فروش هفته گذشته سینما با صدرنشینی فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» منتشر شد.   

 «مطرب» برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین شد

یادم تو را فراموش

فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» به کارگردانی «علی عطشانی» در اصل نوزدهمین هفته اکران خود را پشت سر می‌گذارد، اما در سال جدید این فیلم در اولین هفته اکرانش به سر می‌برد، این فیلم توانست با داشتن ۲۶ سینما به فروشی معادل ۵۵۳، ۰۰۰ تومان دست پیدا کند؛ این فیلم در کل ۱۱۶، ۶۳۳، ۰۰۰ تومان فروش داشته است.  

میترا حجار، حسین یاری، آتیلا پسیانی، ماه چهره خلیلی، رضا ناجی، خشایار راد، غزل یگانه، بیتا عطشانی و مازیار فلاحی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فروش فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» با بلیت بیست هزار تومانی موجود نشان از حضور تنها بیست و هفت نفر مخاطب برای این فیلم در ۲۶ سینمای اکران کننده می‌دهد، آماری که به طور میانگین مخاطب پرفروش‌ترین فیلم هفته گذشته سینما برای هر سینما را به رقمی معادل ۱ نفر می‌رساند، آماری که خود به وضوح نشان دهنده عدم رغبت مخاطبان برای حضور در سینماست.

فیلم سینمایی «یادم تورا فراموش» آخرین ساخته علی عطشانی در پنجمین حضور بین المللی خود، جایزه بهترین فیلم جشنواره Lake view international film festival کشور هند را به خود اختصاص داد.

https://s-v4.tamasha.com/statics/images/posters/58/9d/nRd4B_589d17c3da0b967d0a7fd61cb8da0c0573de1505_2094x1185.jpg

نرگس مست

فیلم سینمایی «نرگس مست» به کارگردانی سیدجلال‌الدین دری نخستین هفته از اکران خود را پس از بازگشایی سینماها تجربه کرد، این فیلم با داشتن تنها ۳ سینما به فروشی معادل ۱۷۴۰۰۰ تومان دست یافته و در جدول فروش دو فیلمِ در جایگاه دوم ایستاده است.  

این فیلم داستان یک سازنده قدیمی تار است که در خانه‌اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می‌کنند، مراوده دارد. او در فضای ذهنی خودش استادان موسیقی ایران را گاه به جای آن‌ها تصور می‌کند و ما ترانه‌های ماندگار فارسی را از آن استادان می‌شنویم.

میترا حجار، مهدی پاکدل، سعید پورصمیمی، سیامک صفری، رضا فیاضی، هومن برق‌نورد، متین ستوده، بهنام قربانی، امیرحسین مدرس بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «نرگس مست» به ایفای نقش پرداخته اند، اثری که جلال الدین دری علاوه بر کارگردانی نگارش فیلمنامه آن را نیز بر عهده داشته است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو