متن خبر

گوگل ویژگی های جدیدی را برای بهبود مرورگرهای درون برنامه ای در اندروید ارائه می کند

گوگل ویژگی های جدیدی را برای بهبود مرورگرهای درون برنامه ای در اندروید ارائه می کند

اخبارگوگل ویژگی های جدیدی را برای بهبود مرورگرهای درون برنامه ای در اندروید ارائه می کند
شناسهٔ خبر: 266739 -
خبرکاو:

مرورگرهای درون برنامه ای معمولاً بهترین راه برای مصرف محتوا در یک برنامه نیستند. در واقع، توسعه دهندگان اندروید از ویژگی های تب های سفارشی کروم برای تنظیم دقیق تجربه استفاده می کنند. اکنون Google در حال ارائه آپشن های جدید - مانند برگه‌های سفارشی جزئی و گذرواژه‌های تکمیل خودکار - است تا مرور درون برنامه‌ای در سیستم عامل تلفن همراه خود را روان‌تر کند.

ویژگی برگه های سفارشی جزئی به توسعه دهندگان کنترل بیشتری در مورد ارتفاع راه اندازی اولیه یک برگه می دهد. برای مثال، وقتی کاربر روی پیوند مقاله کلیک می‌کند، می‌توانند برگه را روی نیم صفحه باز کنند. این به کاربران اجازه می دهد تا به طور همزمان با برنامه و مرورگرهای درون برنامه تعامل داشته باشند. گوگل می گوید که برگه های سفارشی جزئی توسط مرورگرهای درون برنامه ای منتخب از جمله کروم پشتیبانی می شوند.

این غول جستجو همچنین توانایی پر کردن رمزهای عبور و سایر جزئیات ذخیره شده مانند آدرس ها را بدون خروج از برنامه در اختیار کاربران قرار می دهد. هنگامی که یک برنامه دارای یک پنجره ورود به سیستم مرورگر درون برنامه ای باشد، این کار مفید است.

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل از تب های سفارشی کروم بر روی WebView حمایت می کند و ادعا می کند که عملکردهای بیشتری را ارائه می دهد.

«هنگامی که یک تجربه وب را به برنامه اندروید خود اضافه می کنید، به سادگی راه اندازی یک مرورگر از برنامه شما، کاربران را مجبور می کند برنامه شما را ترک کنند، با خطر رها شدن برای آن جلسه. WebViews به شما این امکان را می دهد که مرورگر درون برنامه ای خود را بسازید، اما می تواند یک فرآیند پیچیده با هزینه تعمیر و نگهداری بالاتر باشد.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است