متن خبر

گوگل در حال ارائه طراحی مجدد به Gboard است

گوگل در حال ارائه طراحی مجدد به Gboard است

اخبارگوگل در حال ارائه طراحی مجدد به Gboard است
شناسهٔ خبر: 266972 -
خبرکاو:

برنامه صفحه‌کلید Google برای اندروید Gboard است و اصلی‌ترین ابزار پیام‌رسانی و تایپ کردن در میلیون‌ها، بلکه میلیاردها دستگاه بوده است. اکنون Android Police متوجه شده است که برنامه در حال طراحی مجدد است و آزمایش کنندگان بتا قبلاً باید ببینند که تغییرات در کجا هستند.

پیشرفت عمده از نظر بصری یک نوار ابزار اصلاح شده است که به شما امکان می دهد در نهایت آن را با بیش از چهار گزینه سفارشی کنید و دکمه جستجوی صوتی در نهایت حذف می شود.

Gboard قبل و اکنونGboard قبل و اکنون
Gboard قبل و اکنونGboard قبل و اکنون
Gboard قبل و اکنون

دایره فعلی با یک فلش به سادگی چهار ویژگی قابل تنظیم را پنهان یا آشکار می کند. این دکمه به چهار مربع تغییر می‌کند و منوی سه نقطه‌ای از بین می‌رود و فضا برای یک میان‌بر دیگر آزاد می‌شود. ریز منوی ویژگی‌ها نیز دوباره طراحی شده است و فضایی برای سفارشی‌سازی‌های بیشتر در آینده باقی می‌گذارد. به جای اینکه شش دایره تمام مکان را اشغال کنند، مستطیل خواهیم داشت.

Google همچنین در حال کار بر روی یک منوی جدید Privacy در تنظیمات Gboard است. این بیشتر ویژگی های منوی پیشرفته است، اما اکنون تحت یک برگه جدید قرار دارد، که پیمایش و کنترل ویژگی های حریم خصوصی برنامه صفحه کلید را آسان تر می کند. برنامه بتا از طریق گوگل پلی برای همه باز است و نسخه جدید 12.6.06.491625702 است.

از طريق

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است