متن خبر

گل دقیقه ۹۰ کرونا

گل دقیقه ۹۰ کرونا

اخبارگل دقیقه ۹۰ کرونا
شناسهٔ خبر: 110933 -
خبرکاو:

غفور قاسم پور با بیان این مطلب بیان کرد :  طی دو هفته اخیر  و پس از بازگشایی‌ها و رفع محدودیت‌ها، کرونا در کرج روند صعودی داشته و در وضعیت قرمز قرار گرفته‌ایم.
 
به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه در صورت افزایش آمار مبتلایان نقاهتگاه‌های درمانی پیش بینی شده است، بیان کرد : متاسفانه طبق آمار دانشگاه علوم پزشکی، روزانه جمعیت مبتلایان به کرونا ویروس در کرج رو به تزاید است و همه آحاد مردم و مسئولان باید تلاش کنیم از این مرحله نیز با کمترین تلفات عبور کنیم.
 
قاسم پور با اشاره به آغاز تابستان و فصل سفرها و تاثیر آن بر افزایش آمار جمعیت بیماران کرونایی تصریح کرد: در مرحله اول با همکاری خوب مردم موفق به مهار موقت این ویروس منحوس شدیم، اگر در مرحله دوم توصیه‌ها را جدی نگیریم در دقیقه آخر ممکن است توسط این بیماری که هر لحظه تغییر ماهیت می‌دهد و غیرقابل پیش بینی است، غافلگیر شویم.
 
معاون استاندار با بیان اینکه در اعمال محدودیت‌ها تابع تصمیمات کشور و ستاد استانی هستیم، هشدار داد که  اگر مردم توصیه‌ها را جدی نگیرند و کوله بار سفر ببندند و عامل انتقال و شیوع این بیماری ناشناخته باشند، ممکن است مجبور به اعمال برخی محدودیت‌های قبلی شویم.

قاسم پور با بیان اینکه مردم باید تذکرات مسئولان حوزه بهداشت و درمان را رعایت کنند، بیان کرد : هر گونه تجمع و ازدحام بخصوص در محل‌های سرپوشیده، سم مهلکی است که تبعات آن قابل جبران نخواهد بود.

وی با اشاره به الزامی شدن استفاده از ماسک در ادارات و مراکز پرتردد، بیان کرد : نظارت‌ها و کنترل‌ها تشدید شده است و تمام تلاش خود را خواهیم داشت که به شرایط زرد و سپس مرحله سفید بازگردیم.

معاون استاندار در پایان از شهرداران شهرستان خواست نظارت‌ها را جدی تر بگیرند و ضمن الزام بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بخش حمل و نقل عمومی، به صورت روزانه و مستمر نیز ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهر کرج انجام شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو