متن خبر

گفته می شود که آیفون 15 با یک برآمدگی دوربین جدید عرضه می شود

گفته می شود که آیفون 15 با یک برآمدگی دوربین جدید عرضه می شود

اخبارگفته می شود که آیفون 15 با یک برآمدگی دوربین جدید عرضه می شود
شناسهٔ خبر: 265819 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

احتمالاً 7 ماه دیگر تا رونمایی رسمی آیفون 15 باقی مانده است، اما در این بین اطلاعات و شایعات زیادی برای هضم وجود دارد - از جمله شایعاتی که به "برآمدگی دوربین جدید" برای آیفون 15 و آیفون 15 پلاس اشاره می کند.

این از Tister ShrimpApplePro (در برگه جدید باز می شود) (از طریق GSMArena (در برگه جدید باز می شود ) در توییتر می آید. این ادعا در پاسخ به جمع بندی مشخصات فاش شده آیفون 15 و آیفون 15 پلاس که تا این لحظه منتشر شده بود، مطرح شد.

با این حال، جزئیات دیگری ضمیمه نشده است – پس دقیقاً مشخص نیست که برآمدگی دوربین در جانشینان آیفون 14 و آیفون 14 پلاس چه تفاوتی خواهد داشت. احتمالاً نوعی از طراحی مجدد درگیر خواهد شد.

کمی نمک اضافه کنید

شایان ذکر است که ذکر یک برآمدگی دوربین قبل از خط "از من در این مورد نقل قول نکنید اما" است - که نشان می دهد این شایعه ممکن است از نظر کیفیت اطلاعات یا قطعیت، قابل اعتمادترین شایعه نباشد. در حال وقوع است

گفته می شود، ShrimpApplePro در بازی افشای گوشی جدید نیست. در حالی که در گذشته اطلاعات نادرستی از این منبع داشتیم، پیش‌بینی‌های درستی نیز وجود داشت. این پیش بینی های صحیح شامل اندازه باتری آیفون 14 پرو مکس است.

پس در این مرحله، قطعاً ممکن است برآمدگی دوربین بازطراحی شده برای آیفون 15 و آیفون 15 پلاس باشد. جالب خواهد بود که ببینیم آیا شایعات دیگری در این راستا از هم اکنون تا سپتامبر می شنویم یا خیر.


تحلیل: اجازه دهید حدس و گمان آغاز شود

از نظر ظاهری، برآمدگی دوربین در پشت آیفون 14 شبیه به آیفون 13 است، که به نوبه خود تنها کمی تغییر (از نظر موقعیت لنز) با آنچه در آیفون 12 داشتیم و آیفون 11

پس می‌توان بيان کرد که از سال 2019 تاکنون شاهد تغییر چشمگیر دوربین آیفون نبوده‌ایم، که بسیار طولانی است. این باعث می‌شود که ما باور کنیم که این یک افشای دقیق است و اپل واقعاً امسال تغییری ایجاد خواهد کرد.

این گمانه زنی در توییتر در مورد اینکه اشاره "برآمدگی دوربین جدید" چه معنایی می تواند داشته باشد آغاز شده است. شاید لنزهای اضافی فراتر از دو ماژول 12 مگاپیکسلی در مدل فعلی اضافه شوند، یا شاید برجستگی بزرگتر یا برجسته تر شود.

اپل حتی می‌تواند از سامسونگ گلکسی اس 23 پیروی کند و لنزهای دوربین را در پشت گوشی جدا کند، بدون اینکه هیچ محفظه‌ای در اطراف آنها قابل مشاهده باشد. هنوز هیچ تصویر لو رفته ای از آیفون 15 ندیده ایم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است