متن خبر

گزارش کانال المپیک از آخرین وضعیت حسن یزدانی

گزارش کانال المپیک از آخرین وضعیت حسن یزدانی

اخبارگزارش کانال المپیک از آخرین وضعیت حسن یزدانی
شناسهٔ خبر: 109957 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، سایت کانال المپیک در گزارشی به بررسی وضعیت حسن یزدانی، آزادکار ایرانی پرداخت که دارنده مدال طلا در دوره قبل این رقابت‌ها است.

در این گزارش آمده است، این ورزشکار در کشور خود بسیار مورد توجه است و القاب زیادی به او داده شده که از جمله لقب پادشاه است. او درباره این موضوع با فروتنی می گوید: امیدوارم که بتوانم امیدها و انتظارات زیادی که از من است را برآورده کنم.

این ورزشکار که از ۱۲ سالگی کشتی گرفتن را شروع کرده است، درباره کسب مدال طلا و دیدار نهایی با حریف روس که توانست شش امتیاز عقب افتادن را جبران کند، بیان کرد : من کاملا به برتری و کسب مدال طلا فکر می‌کردم و یک لحظه هم به چیز دیگری فکر نمی‌کردم و خوشبختانه با کمک خدا به این مهم توانستم دست یابم.

در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ در ایران، وی مقابل دیوید تیلور از آمریکا ظاهر شد. دیوید تیلور رقیب اصلی یزدانی است که توانست در سال ۲۰۱۸ شکست ۶ بر ۲ را با برتری ۱۱ بر ۶ به سود خود تمام کند و لقب مرد جادویی دارد.

یزدانی درباره حضور در المپیک ۲۰۲۴ نیز اعلام آمادگی و عنوان کرد، در صورتی که بدن او اجازه دهد امیدوار است و می‌تواند در دوره بعدی رقابت‌های المپیک نیز حاضر باشد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو