متن خبر

گردنه اسدآباد قربانی گرفت

گردنه اسدآباد قربانی گرفت

اخبارگردنه اسدآباد  قربانی گرفت
شناسهٔ خبر: 110939 -
خبرکاو:

سرهنگ یاری در بیان کرد و گو با ایسنا، بیان کرد :این تصادف در هشت کیلومتری گردنه اسدآباد ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه رخ داده که طی این تصادف یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شده است.

وی با بیان اینکه فعلا علت حادثه تصادف مشخص نیست، بیان کرد :تجاوز به سمت مقابل و سرعت غیرمجاز از بیشترین دلایل حوادث تصادف گردنه اسدآباد به شمار می رود.

به گزارش ایسنا، سروان هوشیار فلاحی، سرپرست پلیس راه همدان- کرمانشاه در کمیته ترافیک هفته گذشته بیان کرد : متأسفانه محور مسیر همدان- کرمانشاه دارای بیشترین تصادفات بوده و اسدآباد آمار فوتی های برون شهری بیشتری دارد که در این تصادفات، تصادفات عابر، موتورسوار و احشام بیشتر بوده است.

فرماندار شهرستان اسدآباد هم در این جلسه از اعتبار ۲۰ میلیاردی برای ایمن سازی، بهسازی و آسفالت گردنه این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: محور گردنه اسدآباد دارای بیشترین تصادفات بوده که تصادفات رخ به رخ و انحراف به چپ از بیشترین دلایل این تصادفات هستند که امسال برای جلوگیری از واژگونی ها علاوه بر ایجاد خاکریزهای بازدارنده در حال اجرا، جداسازی لاین رفت و برگشت و بهسازی و آسفالت و ایجاد روشنایی و نیوجرسی طرح در برنامه بوده و پیمانکار طرح به زودی کار بهسازی خود را در این راستا آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو