سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

گرانی دارو صدای قالیباف را درآورد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز شنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان تحلیل لایحه بودجه ۱۴۰۳ بیان کرد: بنده در نامه رسمی به رئیس جمهور اعلام کردم که اکنون به ۲۸ قلم کالای اساسی در کشور، ارز با نرخ ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان داده می‌شود مگر ما چقدر منابع ارزی داریم؟ ما در حوزه دارو نیز ارز ۲۸ هزار تومانی تخصیص دادیم اما بعضا شاهد افزایش ۱۰۷ درصدی ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز شنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان تحلیل لایحه بودجه ۱۴۰۳ بیان کرد: بنده در نامه رسمی به رئیس جمهور اعلام کردم که اکنون به ۲۸ قلم کالای اساسی در کشور، ارز با نرخ ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان داده می‌شود مگر ما چقدر منابع ارزی داریم؟ ما در حوزه دارو نیز ارز ۲۸ هزار تومانی تخصیص دادیم اما بعضا شاهد افزایش ۱۰۷ درصدی قیمت دارو هستیم.

وی در ادامه اظهار کرد: از نگاه بنده به جای ۲۸ قلم کالای اساسی باید هشت قلم کالای اساسی ارز ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان دریافت کند. حتما باید به کالاهای اساسی مردم ارز اختصاص پیدا کند. هشت قلم کالای اساسی به علاوه دارو حتما باید ارز ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومانی را دریافت کند.

خبرکاو