اخبار

گاف دخیا به ضرر منچستریونایتد در باخت وستهم تمام شد

دیوید دخیا، دروازه بان منچستریونایتد، در حالی که لندنی ها روز یکشنبه در ورزشگاه لندن به پیروزی 1-0 در لیگ برتر دست یافتند، سه امتیاز حیاتی در نبرد با سقوط به وستهم یونایتد داد.

یونایتد با 63 امتیاز پس از 34 بازی، یک امتیاز بالاتر از لیورپول و با یک بازی کمتر از مرسی سایدرزها در رده چهارم قرار دارد، در حالی که وستهام با 37 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد و هفت امتیاز از ناتینگهام فارست که در رده سوم جدول قرار دارد.

میهمان از موقعیت‌های بهتری در نیمه ابتدایی لذت بردند، اما وقتی دخیا نتوانست ضربه محکمی از سعید بنراهما را که در گوشه پایینی قرار می‌گرفت، دفع کند، عقب افتادند، علی‌رغم اینکه دروازه‌بان اسپانیا دست محکمی به آن داشت.

زمانی که ویکتور لیندلوف بازوی خود را به سمت توپی که در محوطه جریمه بنراما قرار گرفت، یونایتد خوش شانس بود که پنالتی را دریافت نکرد، اما VAR تصمیم گرفت که با نزدیک شدن به نیمه اول، یک ضربه نقطه ای اعلام نکند.

دخیا در اوایل نیمه دوم با یک واکنش فوق‌العاده خود را جبران کرد تا توماس سوچک را رد کند، اما او دوباره متزلزل به نظر می‌رسید زیرا سوچک با ضربه سر در دقیقه 73 گلزنی کرد، اما دید که گل برای آفساید به پایان رسید.

مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال تعویضی، هر دو در اواخر نیمه دوم، لوکاس فابیانسکی را به اجبار دفع کردند، اما علیرغم 10 دقیقه توقف، یونایتد نتوانست گلزنی کند و به دومین شکست متوالی خود در لیگ سقوط کرد.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *