سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

کیهان به نقل از مقام وزارت ارشاد: جعفر پناهی به درخواست ملاقاتم از او در زندان جواب منفی داد

وی ادامه داد: ما به دادگاه‌های زیادی رفتیم و با قضات مختلفی صحبت کردیم. قضات محترمی که برای سینماگران احترام قائل بودند و همه تلاش کردند که مشکلات اهالی سینما حل شود. ما چندین جلسه با دادستان کل کشور و رؤسای صنوف برگزار کردیم و این پل ارتباطی برقرار شد، لحظه به لحظه برای اهالی سینما اگر اتفاقی می‌افتاد به سرعت در دفتر دادستان کل کشور این موضوع پیگیری می‌شد و مواردی که می‌توانست کارهایشان به سرعت انجام شود، مشکلات‌شان ...

وی ادامه داد: ما به دادگاه‌های زیادی رفتیم و با قضات مختلفی صحبت کردیم. قضات محترمی که برای سینماگران احترام قائل بودند و همه تلاش کردند که مشکلات اهالی سینما حل شود. ما چندین جلسه با دادستان کل کشور و رؤسای صنوف برگزار کردیم و این پل ارتباطی برقرار شد، لحظه به لحظه برای اهالی سینما اگر اتفاقی می‌افتاد به سرعت در دفتر دادستان کل کشور این موضوع پیگیری می‌شد و مواردی که می‌توانست کارهایشان به سرعت انجام شود، مشکلات‌شان مرتفع شد و خوشبختانه موردی نداشتیم که بتواند ادامه پیدا کند.

ایل‌بیگی تصریح کرد: عده‌ای به‌دنبال تعطیل کردن سینمای ایران هستند به همین دلیل برخی متقاضیان پروانه ساخت، از ما می‌خواهند نام‌شان اعلام نشود. انتشار نسخه اصلی برخی فیلم‌های اکران‌ نشده مشکوک است و برای ما عجیب بود بعضی صاحبان این فیلم‌ها حتی پیگیری هم نکردند!

۲۳۳۰۲