متن خبر

کوچکترین چاپگر سه بعدی جهان می تواند در کیف پول شما جا شود، اما همچنان کار می کند

کوچکترین چاپگر سه بعدی جهان می تواند در کیف پول شما جا شود، اما همچنان کار می کند

اخبارکوچکترین چاپگر سه بعدی جهان می تواند در کیف پول شما جا شود، اما همچنان کار می کند
شناسهٔ خبر: 266025 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

نیروی پشت My N Mi، یک کانال سرگرمی یوتیوب برای «آزمایش‌های فنی»، ادعا می‌کند که کوچک‌ترین و سبک‌ترین چاپگر سه‌بعدی جهان را ساخته است.

با ابعاد 18 x 31 x 41 میلی‌متر (0.7 x 1.2 x 1.6 اینچ)، که به بلندی یک چوب کبریت و عرض یک آداپتور کارت SD (بر اساس مقایسه‌های خود My N Mi)، و وزن آن تنها 17 گرم (0.03 پوند) است. این فقط غوغا نیست

نمایش ساختن در یک ویدیو (در تب جدید باز می شود) (از طریق Tom's Hardware (در برگه جدید باز می شود به دلیل اندازه آن اشکالاتی برای ساخت وجود دارد. My N Mi اشاره می کند که این پروژه دارای حداکثر حجم ساخت 11 x 11 x 17 میلی متر (0.4 x 0.4 x 0.66 اینچ) است.

پرینترهای سه بعدی فشرده

با وجود مقیاس کوچکتر، این چاپگر مانند سایر چاپگرها کار می کند. یک موتور صفحه ساختمان را حرکت می‌دهد، زیرا یک LED محو شده نور را روی مواد رزین ذخیره شده در یک مخزن نشان می‌دهد.

My N Mi موفق شد یک مجسمه ربات کوچک (و مسلماً بسیار دقیق) را با چاپگر خود چاپ کند، اما با وجود تمام فشرده بودن آن، شما در عمل با دستگاهی مانند این چاپ زیادی نخواهید داشت.

در حالی که درست است که پرینترهای سه بعدی به آرامی اما مطمئناً به جریان اصلی کشیده می شوند، حتی نسخه اصلی Prusa MINI+، چاپگر سه بعدی TechRadar Pro که به دلیل فشرده و سبک بودن توصیه می کند، با ابعاد 33 x 33 x 38 سانتی متر (13 x 13 x 15 اینچ) عرضه می شود. ) و وزن آن 4.5 کیلوگرم (10 پوند) است.

پس ، حتی اگر بتوانید کاربرد مداومی برای دستگاهی مانند این بیابید، شایان ذکر است که احتمالاً باید مدت زیادی صبر کنید تا چاپگرهای سه بعدی با این اندازه به طور گسترده در دسترس تجاری قرار گیرند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است