متن خبر

کوالکام با تیم F1 مرسدس AMG پتروناس همکاری می کند

کوالکام با تیم F1 مرسدس AMG پتروناس همکاری می کند

اخبارکوالکام با تیم F1 مرسدس AMG پتروناس همکاری می کند
شناسهٔ خبر: 267064 -
خبرکاو:

دقیقا یک سال پیش، کوالکام با تیم فراری F1 قرارداد همکاری امضا کرد، اما لوگوی سازنده تراشه در خودروی فراری امسال که دیروز رونمایی شد، وجود نداشت. امروز این توضیح در حالی مطرح شد که مرسدس AMG پتروناس F1 از خودروی 2023 خود رونمایی کرد و تأیید کرد که کوالکام اکنون یکی از شرکای آن است.

کوالکام با تیم F1 مرسدس AMG پتروناس همکاری می کند

هدف این مشارکت ارائه تجربیات منحصر به فرد آنلاین و آفلاین است. می‌توان امیدوار بود که کوالکام تجربه‌های مسابقه‌ای VR یا غیر VR همهجانبه‌ای را در تیم مرسدس-AMG پتروناس F1 آماده کند.

ماشین مرسدس AMG F1 W14 E PERFORMANCEماشین مرسدس AMG F1 W14 E PERFORMANCE
ماشین مرسدس AMG F1 W14 E PERFORMANCE

علاوه بر این، این شرکت فناوری به تیم F1 کمک می کند تا با استفاده از تمام فناوری های کوالکام، فضای هوشمند پیشرفته ای را در محوطه دانشگاه خود در بریتانیا ایجاد کند. در اینجا چیزی است که SVP و CMO Quacomm، Don McGuire، در مورد آن گفته است.

اسنپدراگون تجربیات ممتازی را ارائه می دهد و شرکای ما در کلاس بهترین هستند. تیم فرمول یک Mercedes-AMG PETRONAS تیم پیشرو در زمینه فناوری در F1 است که آن را به شریک انتخابی ایده آل برای برند اسنپدراگون تبدیل می کند. ما با هم متعهد هستیم که با ارائه اسنپدراگون برای طرفداران در سراسر جهان، تجربه طرفداران را دوباره تصور کنیم.

مشارکت کوالکام فراتر از خودرو مرسدس-AMG F1 W14 E Performance است. آرم های این شرکت بر روی لباس های مسابقه رانندگان، لباس های پرسنل ارشد و حتی در گاراژ مرسدس دیده می شود.

منبع

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است