متن خبر

کل صنعت فین‌تک در مضیقه نیست – در اینجا چه کسی استخدام می‌کند

کل صنعت فین‌تک در مضیقه نیست – در اینجا چه کسی استخدام می‌کند

اخبارکل صنعت فین‌تک در مضیقه نیست – در اینجا چه کسی استخدام می‌کند
شناسهٔ خبر: 267585 -
خبرکاو:

"هیاهو و حرکت این شرکت‌ها شبیه چیزی است که قبلا دیده‌ام."

با وجود بسیاری از فین‌تک‌ها که کارکنان خود را اخراج می‌کنند، می‌توان به راحتی تصور کرد که کل صنعت در مضیقه است.

اما اینطور نیست. در واقع، برخی از شرکت‌ها در انبوه اخراج‌ها فرصت پیدا می‌کنند.

رکس سالزبری، شریک موسس Cambrian Ventures و قبلاً در تیم سرمایه‌گذاری فین‌تک در Andreessen Horowitz (a16z)، معتقد است که بنیان‌گذاران فین‌تک در مراحل اولیه، به‌ویژه در مراحل اولیه و اولیه، «برندگان بزرگ در بازار کار فعلی هستند. و در حال جذب استعدادهای برتری هستند که 6 ماه پیش غیرقابل دسترس بودند. هیاهو و شتاب این شرکت‌ها شبیه هر چیزی است که قبلا دیده‌ام، باورنکردنی است. »

و لی هاور، یکی از بنیانگذاران و شریک NextView Ventures که در تیم موسس LinkedIn بود، معتقد است که علیرغم رکود، هنوز فین تک‌هایی وجود دارند که در حال پیشرفت هستند.

او به TechCrunch گفت: «من یک کارمند اولیه در PayPal بودم و در طول رکود dotcom رشد کردیم و در سال 2002 یک IPO نادر بودیم. درخشان‌ترین ستاره‌های فین‌تک امروز به‌رغم پس‌زمینه‌های کلان به طور مشابه موفق هستند، زیرا آنها مشکلات واقعی را حل می‌کنند که مصرف‌کنندگان، کسب‌وکارها و مؤسسات مالی هر روز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.»

در اینجا چند شرکت فین تک که استخدام می کنند آورده شده است. توجه داشته باشید که واضح است که این فهرست جامعی نیست و ما در نسخه‌های آتی خبرنامه فین‌تک خود، The Interchange، موارد بیشتری را دنبال خواهیم کرد. (توجه داشته باشید، هر یکشنبه منتشر می شود و رایگان است).

استارت‌آپ زیرساخت‌های بیمه Lula ، که 18 میلیون دلار بودجه از شرکت‌هایی مانند NextView Ventures، Founders Fund و Khosla Ventures جذب کرده است، 10 نفر را در زمینه مهندسی، محصول و فروش استخدام کرده است.

یک استارتاپ زیرساخت دیگر، Unit نیز در حال استخدام است – با نزدیک به دوازده نقش باز در سراسر ایالات متحده و اسرائیل. این شرکت سال گذشته یک دور سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری سری C را به رهبری Insight Partners با ارزش 1.2 میلیارد دلار جمع آوری کرد.

Array ، یک شرکت نیویورکی که ابزارهای مالی، هویت و حفاظت از حریم خصوصی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد، 8 مهندس را برای محصول جدید خود Hello Privacy استخدام می کند . این شرکت 67 میلیون دلار از Battery Ventures، NextView Ventures و General Catalyst جذب کرده است .

اپلیکیشن تجاری Public.com 14 نفر را در زمینه های مهندسی، پشتیبانی، عملیات، بازاریابی، محصول و طراحی استخدام می کند. این شرکت آخرین بار در سال 2021 جمع آوری کرد - دور سرمایه گذاری 220 میلیون دلاری سری D با ارزش 1.2 میلیارد دلار.

Securesave ، یک فین‌تک پس‌انداز اضطراری، برای حداقل بیش از پنج نقش در چند ماه آینده در فروش و عملیات استخدام می‌کند.

ست پوینت در حال استخدام 5 نقش در فروش، مالی، عملیات و مهندسی است. این شرکت اخیراً 43 میلیون دلار جدید به رهبری آندریسن هوروویتز جمع آوری کرده است

OatFi، یک B2B BNPL که اخیراً 8 میلیون دلار سرمایه از QED و رکس سالزبری از کامبرین جمع آوری کرده است، برای چهار نقش استخدام می شود.

آیا می خواهید اخبار فین تک بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ اینجا ثبت نام کنید . و در صورت تمایل پاسخ را بزنید تا از هر فرصت شغلی دیگری به من اطلاع دهید.

یک نکته خبری یا اطلاعات داخلی در مورد موضوعی که به آن پرداختیم دارید؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم. می توانید با من در [email protected] تماس بگیرید. یا می توانید برای ما یادداشتی را در [email protected] ارسال کنید. خوشحالم که به درخواست های ناشناس احترام گذاشتن.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است