متن خبر

کسب‌وکارها با ندادن ابزار مناسب به کارگران میلیاردها هزینه بهره‌وری را از دست می‌دهند

کسب‌وکارها با ندادن ابزار مناسب به کارگران میلیاردها هزینه بهره‌وری را از دست می‌دهند

اخبارکسب‌وکارها با ندادن ابزار مناسب به کارگران میلیاردها هزینه بهره‌وری را از دست می‌دهند
شناسهٔ خبر: 267321 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

یک گزارش جدید تفاوت فاحش بین ابزارهایی که کارگران می گویند به آنها نیاز دارند و ابزارهایی که در واقع توسط کارفرمایانشان در اختیار آنها قرار می گیرد برجسته کرده است و این می تواند به تنهایی برای کسب و کارهای آمریکایی تا 6.5 میلیارد دلار در هر هفته هزینه داشته باشد.

یافته‌های شرکت رایانش ابری Domo بر بهره‌وری و مشارکت استراتژیک بیش از 3000 کارگر متمرکز شد و دریافت که بسیاری از شرکت‌ها آنها را به دلیل کمبود فناوری و داده‌های استراتژیک قادر به انجام تمام پتانسیل‌های خود رها کرده‌اند. خواب کار کردن.

تقریباً دو سوم (62٪) از شرکت کنندگان گفتند که اگر ابزارهای فنی بهتری داشته باشند، می توانند کارهای بیشتری انجام دهند، و بیش از نیمی (58٪) ادعا کردند که نیازهای فناوری آنها در پنج سال گذشته افزایش یافته است، احتمالاً به دلیل اثرات همه گیر و افزایش کار هیبریدی .

عدم سرمایه‌گذاری شرکت‌ها بر روی ابزارهای مناسب نه تنها باعث از دست دادن کار آنها می‌شود، بلکه هزینه کارکنان را نیز به همراه دارد. حدود یک چهارم از کارگران در سال گذشته گردش مالی بالایی را گزارش کرده بودند، در مقایسه با تقریباً سه چهارم (71٪) زمانی که تمرکز بر شرکت هایی بود که به ابزارهای بهتری نیاز داشتند.

بر اساس یافته های این شرکت مستقر در یوتا، فقدان ابزارهای کافی نیز به قیمت شادی کارگران تمام می شود.

«در این اقتصاد، سازمان‌ها در هر اندازه باید هر جنبه از تجارت خود را بهینه کنند. و در حالی که یکی از بزرگترین و استراتژیک‌ترین سرمایه‌گذاری‌هایی که یک کسب‌وکار انجام می‌دهد، روی افراد آن است، سازمان‌ها پتانسیل کامل نیروی کار خود را باز نمی‌کنند اگر کارمندان «خواب‌آلود» باشند.» مدیر عامل Domo جان ملور توضیح داد.

در حالی که آشکارا سال چالش برانگیزی برای بسیاری در پیش است، این مطالعه نیاز حیاتی کسب‌وکارها را برای اصلاح پیشنهادات کارگری یا خطر از دست دادن بیشتر نشان می‌دهد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است