اخبار

کریک! فقط ۴۸ ساعت باقی مانده است تا ۸۰۰ دلار در پاس های Disrupt صرفه جویی کنید

ساعت پرنده زودرس به سرعت پایین خود را ادامه می دهد و اکنون فقط ۴۸ ساعت فرصت دارید تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید. وقت آن است که اقدام قاطعانه ای انجام دهید و تا جمعه، ۱۵ مه، ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر به وقت PDT، مجوز TechCrunch Disrupt را خریداری کنید. با آن تکه چدار اضافی چه می کنید؟

وقتی بلیط خود را تهیه کردید، می توانید استراحت کنید و منتظر سپتامبر باشید. شما به بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از بهترین و باهوش ترین جامعه جهانی استارت آپ ها در TC Disrupt، اولین کنفرانس استارتاپ های فناوری که حال و آینده فناوری را زیر یک سقف بزرگ قرار می دهد، خواهید پیوست.

نحوه صرفه جویی ۸۰۰ دلاری در گذرنامه های TechCrunch Disrupt 2023

ما برای هر نقش و بودجه، گذرنامه‌های با تخفیف عمیق ارائه می‌کنیم. تا جمعه، ۱۲ می، ساعت ۱۱:۵۹ شب به وقت محلی، مجوز عمومی، موسس یا سرمایه‌گذار بخرید و تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید. دانش‌آموزان و سازمان‌های غیرانتفاعی - یک پاس ۹۵ دلاری بگیرید! و مجوزهای Expo+ فقط ۴۵ دلار است.

در Disrupt، از رهبران فناوری نمادین، بنیانگذاران برتر، مدیران عامل، VCها و کارشناسان صنعت باهوش در هشت مرحله خواهید شنید. بله هشت ما امسال شش مرحله جدید صنعت را اضافه کرده ایم. برای تحلیل آنها روی لینک های زیر کلیک کنید!

از کف نمایشگاه غافل نشوید. شما ۲۰۰ استارت‌آپ تحت سرپرستی را پیدا خواهید کرد - با نام مستعار Startup Battlefield 200 - که مجموعه‌ای چشمگیر از فناوری‌های کلاس جهانی را به نمایش می‌گذارند. آیا دوست دارید یکی از آنها باشید؟ عجله کنید و تا ۱۵ مه در ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر PDT اینجا درخواست دهید.

اتصال و شبکه در TechCrunch Disrupt 2023

هرگز قدرت سرندیپیتی و فرصت های ارتباطات خود به خودی در Disrupt را دست کم نگیرید.

روی برنامه رویداد، یک ابزار ضروری اتصال و زمان‌بندی، ضربه بزنید.

به کافه Deal Flow بروید، منطقه شبکه‌ای کاملاً جدید سرمایه‌گذار تا بنیانگذار ما.

زمان خود را در سانفرانسیسکو در رویدادهای بعد از ساعت کاری که در هفته اختلال در سراسر شهر رخ می دهد، افزایش دهید.

با کارآفرینان همفکر در بسیاری از کارگاه ها، بحث ها، جلسات و جلسات پرسش و پاسخ در نمایشگاه ملاقات کنید.

در سالن TechCrunch+، جایی که مشترکین TC+ می‌توانند با نویسندگان و سایر مهمانان ویژه ما شبکه‌بندی کرده و با آنها چت کنند، شارژ کنید و دوباره به آن متصل شوید.

TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در ۱۹ تا ۲۱ سپتامبر برگزار می شود. می توانید تا ۸۰۰ دلار پس انداز کنید، اما فقط ۴۸ ساعت فرصت دارید تا کار را انجام دهید. آخرین مهلت جمعه، ۱۲ مه، ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر PDT است . به آن بروید و همین امروز مجوز Disrupt خود را بخرید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با پر کردن این فرم با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید .

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *