متن خبر

کریس کسیدی، فضانورد سابق، برای عکس My Hand My Cause دست را بالا می برد

کریس کسیدی، فضانورد سابق، برای عکس My Hand My Cause دست را بالا می برد

اخبارکریس کسیدی، فضانورد سابق، برای عکس My Hand My Cause دست را بالا می برد
شناسهٔ خبر: 268847 -
خبرکاو:

یک فضانورد سابق دست خود را به جمع آوری کمک های بشردوستانه عکاسی تازه راه اندازی کرده است.

کریس کسیدی که 378 روز را دور از زمین گذراند، جزو اولین دسته از دست‌های مشهوری است که در My Hand My Cause (در برگه جدید باز می‌شود) شرکت می‌کند، یک ابتکار غیرانتفاعی که هدف آن ترکیب قدرت افراد مشهور با عکاسی هنری زیبا برای حمایت از خیریه‌ها است. و بنیادها در سراسر جهان.

کسیدی - یا به طور خاص، دست راست او - برای دنیس مورفی، عکاس برنده جایزه و یکی از بنیانگذاران My Hand My Cause، در حالی که آستین لباس فضایی پوشیده بود ژست گرفت. سپس تصویر به‌دست‌آمده به صورت چاپی 12 در 16 اینچی (30 در 40 سانتی‌متر) با دست کسیدی در اندازه واقعی تکثیر شد.

محصول نهایی همچنین شامل امضای چاپ شده Cassidy و تاریخ زمانی است که تصویر گرفته شده است (در مورد کسیدی، 21 ژوئن 2022). "دست" فضانورد اکنون با قیمت 105 دلار برای هر چاپ به فروش می رسد.

مطالب مرتبط: مصاحبه با کریس کسیدی فضانورد بازنشسته ناسا

دنیس مورفی، عکاس برنده جایزه، یکی <a href= از بنیانگذاران My Hand My Causes، دست کریس کسیدی فضانورد سابق را به تصویر می کشد." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/XuxCzJFk4b3exbkwh7QCeX.jpg">

دنیس مورفی، عکاس برنده جایزه، یکی از بنیانگذاران My Hand My Causes، دست کریس کسیدی فضانورد سابق را به تصویر می کشد. (اعتبار تصویر: دست من علت من)

"دست داستانی از دستاوردهای ورزشکاران، موسیقی‌دانان، پزشکان، دانشمندان و بسیاری از افراد الهام‌بخش دیگر را روایت می‌کند. ما می‌خواهیم این موضوع را مورد توجه قرار دهیم، در حالی که برای بنیادها و موسسات خیریه‌ای که برای هر یک از آن‌ها مهم هستند، کارهای خوبی انجام می‌دهیم." مورفی، که My Hand My Cause را با مدیر بازاریابی Everett Wilder ایجاد کرد، در بیانیه ای بيان کرد (در برگه جدید باز می شود) .

او گفت: "این الهام بخش است که فکر کنیم اگر 50000 چاپ توسط یک سلبریتی فروخته شود، ما میلیون ها و میلیون ها دلار برای خیریه آنها جمع آوری کرده ایم."

به ازای هر چاپ فروخته شده، 75 دلار به خیریه افراد مشهور اهدا می شود. بودجه اضافی هزینه های عکاسی، چاپ و حمل و نقل اولیه را پوشش می دهد.

چاپ‌های کسیدی به نفع بنیاد موزه ملی مدال افتخار فروخته می‌شود، سازمانی که کسیدی از زمان ترک ناسا رهبری آن را بر عهده داشته است. این بنیاد در تلاش است تا یک موزه در آرلینگتون، تگزاس، و یک بنای یادبود در واشنگتن، دی سی، برای حفظ و گسترش تأثیر 3515 برنده مدال افتخار و بیش از 40 میلیون آمریکایی که در نیروهای مسلح ایالات متحده خدمت کرده اند، ایجاد کند. جنگ داخلی.

"من زندگی خود را وقف خدمت به دیگران و کشور کرده‌ام و از فرصتی برای ادامه خدمت با کمک به رهبری این پروژه تاریخی متواضع هستم. این افتخاری است که سهم خود را برای ارج نهادن به خدمات و فداکاری‌های ارائه شده توسط این پروژه تاریخی انجام دهم. زمانی که کسیدی رئیس و مدیر عامل بنیاد موزه ملی مدال افتخار شد، گفت: مدال، دریافت کنندگان آن و همه کسانی که خدمت کرده‌اند.

کسیدی که علاوه بر اینکه یک فضانورد سابق است، گفت: "امروز بیش از هر زمان دیگری باید به ما یادآوری کرد که چیزهایی که ما را متحد می کنند بسیار قدرتمندتر از چیزهایی هستند که به دنبال ایجاد تفرقه هستند. این پروژه واقعاً آمریکا را متحد می کند." نیروی دریایی سابق ایالات متحده SEAL.

فروش پرتره My Hand My Cause <a href= از دست راست کریس کسیدی فضانورد سابق ناسا باعث جمع آوری کمک مالی برای بنیاد موزه ملی مدال افتخار می شود." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UqpnhspnHxpqAArzrHjxbc.jpg">

فروش پرتره My Hand My Cause از دست راست کریس کسیدی فضانورد سابق ناسا باعث جمع آوری کمک مالی برای بنیاد موزه ملی مدال افتخار می شود. (اعتبار تصویر: دست من علت من)

داستان های مرتبط:

فروش چاپ دست کسیدی (در برگه جدید باز می شود) از جمعه (17 فوریه) آغاز شد. سایر اعضای کلاس افتتاحیه My Hand My Cause شامل اسطوره بین المللی بسکتبال، درک نویتزکی، ستاره حرفه ای فوتبال داک پرسکات و صخره نورد حرفه ای الکس هانولد هستند.

کسیدی در سه ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب شد. در سال 2009، او پانصدمین نفری شد که به فضا پرواز کرد (در برگه جدید باز می شود) در حالی که به تحویل دو جزء نهایی ماژول آزمایشی ژاپن کمک کرد و سپس در طول دو مدت طولانی در ایستگاه (در زبانه جدید باز می شود) زندگی و کار کرد. در 2013 و 2020 باقی می ماند.

ماموریت نهایی کسیدی تمرکز مستند شش قسمتی دیزنی + 2021 «در میان ستارگان» بود.

کسیدی در طول دوران حرفه‌ای خود در فضانوردی در ناسا، 10 پیاده‌روی فضایی انجام داد، فعالیتی که علی‌رغم نامش تا حد زیادی با استفاده از دست انجام می‌شود.

علاوه بر فروش آثار چاپی، My Hand My Cause همچنین قصد دارد عکس های دستی را در رویدادهای گالری به نمایش بگذارد و جشن بگیرد تا بودجه بیشتری برای هر موسسه خیریه جمع آوری کند. این سازمان همچنین با حامیان خود بر روی یک کمپین تبلیغاتی کار می کند تا به این تلاش جدید کمک کند.

collectSPACE.com (در برگه جدید باز می شود) را در فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) و در توییتر در collectSPACE @ (در برگه جدید باز می شود) دنبال کنید . حق چاپ 2023 collectSPACE.com. تمامی حقوق محفوظ است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است