سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

کاهش 30‌میلیون تومانی تارا اتوماتV2؛ بازار خودرو کاهشی شد + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ تحلیل بازار نشان می‌دهد امروز سایپایی‌ها کاهشی 2 تا 9 میلیون را در بازار تجربه کردند و افت قیمت ایران خودرویی‌ها هم به 5 تا 30 میلیون تومانی رسید و با این شرایط بازار حال و هوای کاهشی به خود گرفت.   فعالان بازار خودرو معتقدند کاهش نسبی قیمت دلار یکی از عوامل اثر‌گذار در بازار خودرو بوده است، این اظهار نظر در حالی است ...

به گزارش اقتصادنیوز؛ تحلیل بازار نشان می‌دهد امروز سایپایی‌ها کاهشی 2 تا 9 میلیون را در بازار تجربه کردند و افت قیمت ایران خودرویی‌ها هم به 5 تا 30 میلیون تومانی رسید و با این شرایط بازار حال و هوای کاهشی به خود گرفت.  

فعالان بازار خودرو معتقدند کاهش نسبی قیمت دلار یکی از عوامل اثر‌گذار در بازار خودرو بوده است، این اظهار نظر در حالی است که برخی دیگر از فعالان بازار خودرو به این نکته اشاره می‌کنند که نرخ دلار در بازار اثرگذار نیست و حال و هوای انتظاری که در بازار به وجود آمده موجب شده تا شاهد کاهش قیمت در بازار خودرو باشیم.   

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2 »، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز و نسبت به آخرین روز هفته گذشته «پژو 206 دنده‌ای» 560 میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و نسبت به 2 روز گذشته کاهشی 10 میلیونی را تجربه کرد. «هایما S8» هم با کاهش 5 میلیونی در بازار یک میلیارد و 885 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2» هم امروز افت 30 میلیونی را تجربه کرد و 900 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

 از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 858 میلیون تومان قیمت خورد و افت 17میلیون تومانی داشت، اما «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار افتی 20 داشت و 915 میلیون تومان قیمت خورد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز «پژو 207 دنده‌ای» هم در بازار 713 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افت 25 میلیونی داشت.

اقتصااااد 15

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 688 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و نسبت به دو روز گذشته افتی 2میلیونی را تجربه کرد. خانواده کوییک هم امروز در بازار شکل کاهشی داشت و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار با افت 4 میلیونی 392 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم در بازار با افت 8 میلیونی 391میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا صندوق‌دار» امروز 388 میلیون تومان قیمت خورد و 9 میلیون رشد قیمت را تجربه کرد و با این شرایط تنها خودرویی بود که امروز رشد قیمت را تجربه کرد. «تیبا هاچ بک EX» هم 379 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افت 9 میلیونی را تجربه کرد. تحلیل بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 401 میلیون تومان قیمت‌ خورد و افت 7 میلیون تومانی داشت.

اقتصاد 15

خبرکاو