متن خبر

کالبدشکافی وان پلاس 8T؛ محصولی با دو باتری

کالبدشکافی وان پلاس 8T؛ محصولی با دو باتری

اخبارکالبدشکافی وان پلاس 8T؛ محصولی با دو باتری
شناسهٔ خبر: 129061 -
خبرکاو:

گوشی وان پلاس 8T هفته گذشته رسما معرفی شد و به‌سرعت هم دراختیار رسانه‌های مختلف قرار گرفته تا بتوانند آزمایش‌های مختلفی روی آن انجام دهند. قبلا آزمایش مقاومت این گوشی منتشر شده بود و الان هم نوبت به کالبدشکافی وان پلاس 8T رسیده است. کالبدشکافی گوشی‌های هوشمند همیشه طرفداران بسیار زیادی داشتند. خیلی‌ها دوست دارند بدانند زیر بدنه‌ی گوشی چه چیزی قرار گرفته است؛ پس کالبدشکافی وان پلاس 8T شما را ش بيان کرد ‌زده می‌کند. یکی از موضوع‌های جالبی که در کالبدشکافی وان پلاس 8T با آن مواجه می‌شوید، قرارگرفتن دو باتری داخل این گوشی است.

مقاله‌ی مرتبط:

این دو باتری به‌گونه‌ای باهم ترکیب شده‌اند که بتوانند از شارژر ۶۵ واتی استفاده کنند. البته وان پلاس لایسنس استفاده از این تکنولوژی را از شرکت اوپو خریده است. سیستم شارژ ۶۵ واتی به دو سیستم شارژ ۳۲٫۵ واتی تغییر کرده که به‌صورت موازی با یکدیگر کار می‌کنند. همچنین، دو باتری ۲،۲۵۰ میلی‌آمپر‌ساعتی هم برای این گوشی در نظر گرفته شده است.

درحالی‌که بسته‌بندی باتری را داخل گوشی وان پلاس 8T مشاهده می‌کنید؛ اما مشخص است که داخل این بسته دو باتری قرار گرفته است. با مشاهده‌ی ویدئو کالبدشکافی وان پلاس 8T متوجه این موضوع خواهید شد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظرارسال پیامک بلک لیست


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو