متن خبر

کار برای رحمان رضایی سخت و لذت‌بخش است!

کار برای رحمان رضایی سخت و لذت‌بخش است!

اخبارکار برای رحمان رضایی سخت و لذت‌بخش است!
شناسهٔ خبر: 109682 -
خبرکاو:

عزت نوروزی در حاشیه دیدار دوستانه رایکا و شهدای بابلسر دربیان کرد‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شهدای بابلسر تیم بسیار خوب، جنگنده و با کیفیت بالاییاستکه به صابر میرقربانی بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم. از مسئولان بابلسر انتظار می رود که صابر میر قربانی را تنها نگذارند. شهدای بابلسر تیم بسیار خوبیاستو امیدواریم با حمایت مسئولین فصل آینده تیم را برای صعود به لیگ یک ببندند.

وی در خصوص شرایط رایکا بیان کرد: تیم رایکا هم تمرینات سختی را پشت سر گذاشته و چند بازی تدارکاتی نیز انجام داده ایم.

مربی رایکا بابل در خصوص آمادگی دروازبانان این تیم بیان کرد: در این بازی ها تیم هیچ گلی دریافت نکرده است. گلرهای خوبی در تیم داریم. سه دروازه‌بان آماده و سرحال داریم که هم رفاقت و هم رقابت می‌کنند و این برای من بسیار خوشحال کننده است.

نوروزی با بیان اینکه روند رو به رشد را خیلی خوب طی کردیم، بیان کرد: رحمان رضایی هنوز از روند کار بازیکنانش راضی نیست، او از تیمش بیشتر انتظار دارد و همه باید اینجا سخت کار کنند و ساعت ها وقت را برای آنالیز و طراحی تمرینات و دیدن فیلم حریفان برنامه ریزیی می‌کند.

او بیان کرد: بالاخره کار کردن با رحمان هم سخت هم لذت بخش است! باید با تفکرات وی کنار بیایی چون ایشان جز بهترین‌های آسیا بوده اند و سال‌ها حضور در لیگ سخت کالچو ایتالیا را تجربه کرده است.

نوروزی با تمجید از عملکرد سرمربی موفق رایکا بیان کرد: هر دقیقه بودن با ایشان یک درس زندگی و موفقیت است. تفکرات حرفه ی را کاملا در ایشان می‌بینید. در کنار آقا رحمان، آقای فرزاد حافظی هم زحمات زیادی می‌کشد. ایشان مربی با دانش و با تجربه‌ایاستکه سال‌ها سرمربی نفت مسجد سلیمان بوده که به آقا رحمان و مجموعه کمک شایانی می‌کند. ایشان از نظر اخلاقی یک معلم است، به امید خدا با تلاش همه مجموعه باشگاه و حمایت مردم خوب بابل و مسئولان شهرستان و استان، جایگاه این تیم به عنوان تک نماینده مازندران در لیگ یک در جدول بهتر شود و روزهای خوبی برای مردم بابل در راه باشد.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو