متن خبر

کاروان مشاغل بیشتری را به عنوان بخشی از تجدید ساختار کاهش می دهد

کاروان مشاغل بیشتری را به عنوان بخشی از تجدید ساختار کاهش می دهد

اخبارکاروان مشاغل بیشتری را به عنوان بخشی از تجدید ساختار کاهش می دهد
شناسهٔ خبر: 267404 -
خبرکاو:

کاروان، شبکه حمل و نقل دیجیتالی مستقر در سیاتل که کامیون داران را به حمل کنندگان متصل می کند، دفتر خود را در آتلانتا تعطیل می کند و به عنوان بخشی از بازسازی، کارگران را اخراج می کند.

این سومین بار در کمتر از یک سال است که کاروان کارگران را اخراج می کند.

طبق یک پست لینکدین که روز پنجشنبه توسط مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران دن لوئیس منتشر شد، این تغییر ساختار زمانی انجام می شود که کاروان به یک مدل خدمات مشتری جدید منتقل می شود که بسیاری از وظایف انجام شده توسط کارمندان را خودکار می کند.

"این تغییر نشان دهنده یک گام بزرگ به جلو در نحوه عملکرد ما است، اما هزینه دارد. لوئیس نوشت: افزایش اتوماسیون و تمرکز بیشتر نیازهای کارکنان ما را تغییر داده است.

کاروان دفتر خود در آتلانتا را تعطیل خواهد کرد. طبق این پست، تیم کوچکی را در شهر حفظ خواهد کرد. مشاغل در مناطق دیگر نیز کاهش خواهند یافت، از جمله مشاغلی که به مدل خدمات مشتری در حال تغییر آن و سایر جنبه های کسب و کار مرتبط است.

یک سخنگوی این حرکت را تایید کرد و گفت: "ما برای ساده‌سازی و بهبود تجربه حمل‌ونقلمان، ساختار جدیدی را تغییر دادیم." این شرکت از افشای تعداد کارگرانی که شغل خود را از دست می دهند خودداری کرد.

کاروان در سال 2015 راه اندازی شد تا کارگزاری حمل و نقل را مدرن کند، یک تجارت پراکنده و اغلب آنالوگ که بارهای حمل کنندگان را با کامیون داران مطابقت می دهد. این شرکت نرم افزاری را توسعه داده است که به خودکارسازی فرآیند اتصال کامیون داران و فرستنده ها کمک می کند. از آن زمان، محصولات فین‌تک بیشتری را به پلتفرم دیجیتال خود اضافه کرده است، از جمله کارت سوخت، پرداخت‌های سریع و خدماتی که به فرستنده‌ها اجازه می‌دهد تریلرهای کاروان را از قبل بارگیری کرده و کنار بگذارند تا کامیون‌داران بتوانند در پنجره‌های انعطاف‌پذیرتر آن‌ها را تحویل بگیرند. .

کاروان تنها سه ماه پس از جمع آوری 260 میلیون دلار سهام و بدهی، 7 درصد از نیروی کار خود را در ژوئن کاهش داد. سهام سری E توسط بیلی گیفورد و تی رو پرایس رهبری می‌شد و 100 میلیون دلار سرمایه‌گذاری با بدهی مخاطره‌آمیز توسط هرکول کپیتال انجام شد. ارزش کاروان در آن زمان 3.8 میلیارد دلار بود.

اخراج های بیشتری در ماه اکتبر به دنبال داشت.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است