سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

کارنامه معاملات هفتگی بورس تهران

به گزارش  اقتصادنیوز ، بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد 6 درصد کاهش یافت.  در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم 4 هزار و 74 میلیارد تومان افزایش یافت و روز یکشنبه به رقم 4 هزار و 988 میلیارد تومان رسید. روز دوشنبه نیز ارزش معاملات خرد به 5 هزار و 243 میلیارد تومان رسید. ارزش معاملات در روز سه‌شنبه به 4 هزار ...

به گزارش  اقتصادنیوز ، بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد 6 درصد کاهش یافت. 

در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم 4 هزار و 74 میلیارد تومان افزایش یافت و روز یکشنبه به رقم 4 هزار و 988 میلیارد تومان رسید.

روز دوشنبه نیز ارزش معاملات خرد به 5 هزار و 243 میلیارد تومان رسید. ارزش معاملات در روز سه‌شنبه به 4 هزار و 949 میلیارد تومان کاهش یافت.

روز چهارشنبه ارزش معاملات خرد 8 درصد افت کرد و به 4 هزار و 540 میلیارد تومان رسید. 

میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 4 هزار و 759 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 5 هزار و 86 میلیاردی هفته پیشین، افت 6 درصدی داشته است.

رکوردداران ارزش و حجم معاملات

در اولین روز هفته، نماد کرومیت بیشترین ارزش معاملات را داشت و نمادهای ثفارس، ثشاهد، شستا و ثنوسا در رتبه‌های بعدی بودند. 

نماد پارس نیز بیشترین حجم معاملات را داشت و نمادهای کرمان، داتام، خودرو و شستا در رده‌های بعدی قرار داشتند. روز یکشنبه نیز کگل، بورس، شستا، نخریس و کرومیت در صدر جدول ارزش معاملات و شستا صاحب بیشترین حجم معامله بازار بود. پس از شستا، کگل، بورس، داتام و کرمان قرار گرفتند. 

روز دوشنبه نماد معاملاتی ثشاهد در صدر جدول ارزش معاملات بود. پس از ثشاهد، نمادهای کرومیت، ثبهساز، نخریس و ذوب بیشترین ارزش معاملات و در جدول حجم معاملات شستا در صدر بود و پس از آن، شگستر، ثبهساز، وبملت و ذوب قرار داشتند.

روز سه‌شنبه نیز نمادهای تملت، فصبا، ثشاهد، ثفارس و کرومیت بیشترین ارزش و نمادهای تملت، شستا، شگستر، خودرو و فصبا بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

در آخرین روز معاملاتی هفته، نماد کسرام بیشترین ارزش و نماد شگستر حجم معاملات بازار را داشت. در جدول ارزش معاملات پس از کسرام، نمادهای شگستر، سدبیر، کرومیت و ثشاهد قرار داشتند. در جدول بیشترین حجم معاملات نیز، نمادهای شگستر، شستا، حفارس، خودرو و وتجارت درصدر بودند.

خبرکاو