متن خبر

کارمزد بیت کوین و اتریوم به پایین‌ترین سطح در شش ماه گذشته رسید

کارمزد بیت کوین و اتریوم به پایین‌ترین سطح در شش ماه گذشته رسید

اخبارکارمزد بیت کوین و اتریوم به پایین‌ترین سطح در شش ماه گذشته رسید
شناسهٔ خبر: 156249 -
خبرکاو:

رمزارزها روزها و ساعت‌های پرتنشی را سپری می‌کند و نرخ مبادلات دو رمزارز محبوب بازار یعنی بیت کوین و اتریوم به پایین‌ترین سطح خود تا طی شش ماه گذشته رسیده است. به همین نسبت کارمزد معاملات بیت کوین و اتریوم نیز به پایین‌ترین سطح خود طی نیمسال گذشته رسیده است.

در حال حاضر کارمزد بیت کوین و اتریوم به ترتیب به ۷.۲۰ و ۴.۸۰ دلار کاهش یافته است. براساس گزارش منتشر شده از سوی «BitInfoCharts»، متوسط ​​قیمت انجام معامله با بیت کوین از نرخ بالای ۶۲.۷۷ دلار در اوایل آوریل به حدود ۷.۲۰ دلار رسیده و ۸۸ درصد طی شش هفته کاهش یافته است.

به بيان کرد ه «CoinGecko» به نظر می‌رسد که مبادلات بیت کوین به شدت کاهش یافته و حجم روزانه مبادلات آن از بیش از ۶۷ میلیارد دلار در نزدیک به سه هفته پیش، به ۳۰ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است.

کارمزد بیت کوین

زمانی که تسلا ۱.۵ میلیارد دلار روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد، کارمزد بیت کوین در مدت دو هفته تقریبا سه برابر شد. در همان مقطع زمانی قیمت بیت کوین از حدود ۴۰ هزار دلار به مرز ۵۴ هزار دلار رسید. داده‌های آماری «CoinGecko» نشان می‌دهد که حجم مبادلات ۲۴ ساعته بیت کوین در همان مقطع زمانی تقریبا دو برابر شد و از ۵۷ میلیارد دلار در ۱۹ بهمن (یک روز قبل از اعلام تسلا) به ۱۰۱ میلیارد دلار در ۵ اسفندماه افزایش یافت.

داده‌های «YCharts» همچنین نشان می‌دهد که متوسط کارمزد اتریوم از بالاترین رکورد خود در ۳۰ اردیبهشت ماه و از رقم ۷۲.۲۱ دلار با افت ۹۳ درصد در زمانی کمتر از دو هفته به ۴.۸۰ دلار کاهش یافت.

«مایک مک گلون»، تحلیلگر معروف بلومبرگ می‌گوید علی‌رغم ریزش‌های اخیر قیمت رمزارزها، بیت کوین کماکان می‌تواند روند صعودی را طی کند و پتانسیل ۱۰۰ هزار دلاری شدن را دارد.

ارسال نظرtt

tt

tt


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو