متن خبر

کارت حافظه سامسونگ مخصوص شرایط سخت معرفی شد

کارت حافظه سامسونگ مخصوص شرایط سخت معرفی شد

اخبارکارت حافظه سامسونگ مخصوص شرایط سخت معرفی شد
شناسهٔ خبر: 128957 -
خبرکاو:

سامسونگ دو کارت حافظه بسیار سریع برای ضبط ویدیوهای 4K معرفی کرد. دو کارت حافظه‌ای که Pro Plus و Evo Plus نام دارند. این دو کارت حافظه سامسونگ در مدل‌هایی با حجم ۳۲، ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت راهی بازار می‌شوند. مدل پیشرفته این کارت‌های حافظه Pro Plus نام دارد که سرعت خواندن آن به ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن آن به ۹۰ مگابایت بر ثانیه می‌رسد. بيان کرد ه می‌شود سرعت انتقال اطلاعات در مدل Evo Plus به ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه می‌رسد. سامسونگ ادعا کرده است که این کارت‌های حافظه برای عکاسان و فیلم‌برداران بسیار حرفه‌ای مناسب خواهند بود و حتی برای افرادی که در یوتیوب فعالت می‌کنند هم انتخاب بهتری به شمار می‌روند.

مقاله‌ی مرتبط:

بااین‌حال کارت‌های حافظه جدید سامسونگ یک ویژگی منحصربه‌فرد دارند. سامسونگ می‌گوید این کارت‌های حافظه برای شرایط آب‌وهوایی و شرایط محیطی سخت طراحی شده‌اند. مثلا این کارت‌های حافظه توانسته‌اند تا ۷۲ ساعت در آب‌ شور سالم بمانند. این محصولات در دمای منفی ۲۵ درجه سانتی‌گراد به‌خوبی کار می‌کنند و گرما تا دمای ۸۵ درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کنند. این دو کارت حافظه در برابر اشعه X-Ray و آهن‌ربا مقاوم هستند و حتی سقوط از فاصله ۱٫۵ متری را تحمل می‌کنند.

کارت حافظه سامسونگ

این دو کارت حافظه با قیمت مناسبی راهی بازار می‌شوند؛ مدل ۳۲ گیگابایتی Evo Plus با قیمت ۷ دلار عرضه می‌شود و مدل ۲۵۶ گیگابایتی همین مدل، ۴۰ دلار قیمت دارد. مدل ۳۲ گیگابایتی Pro Plus با قیمت ۱۰ دلار راهی بازار می‌شود و قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایت آن تنها ۵۰ دلار است.

این کارت‌های حافظه از همین ماه راهی بازار می‌شوند؛ اما مدل ۳۲ و ۶۴ گیگابایت کارت حافظه Pro Plus در آبان‌ماه راهی بازار می‌شود.

ارسال نظرارسال پیامک بلک لیست


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو