متن خبر

چگونه Trello Premium را لغو کنیم

چگونه Trello Premium را لغو کنیم

شناسهٔ خبر: 460433 -
#عنوان_تصویر

Trello یک برنامه محبوب مدیریت پروژه مبتنی بر وب است که برای افراد و تیم هایی که به دنبال سازماندهی وظایف و پروژه های خود هستند خوب است. Trello بر روی سیستمی از تابلوها، فهرست ‌ها و کارت‌ها کار می‌کند که به کاربران کمک می‌کند وظایف خود را تجسم و مدیریت کنند.

Trello Premium آپشن های پیشرفته‌ای مانند اتوماسیون پیشرفته، قابلیت‌های یکپارچه‌سازی پیشرفته با سایر برنامه‌ها، پیوست‌های فایل بزرگ‌تر و کنترل‌های مدیریتی بهتر را ارائه می‌دهد. اما، Trello Premium رایگان نیست. اگر دیگر به این آپشن های پیشرفته نیاز ندارید، می‌توانید Trello Premium را لغو کنید و مقداری پول پس انداز کنید.

فهرست مطالب

مواردی که باید قبل از لغو Trello Premium در نظر بگیرید

قبل از لغو Trello Premium، مدتی را در نظر بگیرید که چگونه لغو می‌تواند جریان کاری شما را مختل کند. این برای منصرف کردن شما از لغو اشتراک نیست، بلکه برای جلوگیری از مشکلات غیرمنتظره و اطمینان از یک تنزل رتبه است.

دسترسی به آپشن های Premium : پس از لغو، دسترسی به آپشن های Premium را از دست خواهید داد (پس از پایان چرخه صورت‌حساب). در نظر بگیرید که چگونه این کار بر پروژه های در حال انجام شما تأثیر می گذارد، به خصوص آنهایی که به شدت به این ویژگی ها متکی هستند.

همکاری تیمی : در نظر بگیرید که کاهش رتبه چگونه بر توانایی تیم شما برای همکاری تأثیر می گذارد. برخی از اتوماسیون‌ها و ادغام‌ها ممکن است دیگر در دسترس نباشند که می‌تواند بر گردش کار شما تأثیر بگذارد. قبل از لغو اشتراک، یک سیستم جدید آماده برای پیاده سازی داشته باشید.

صادرات داده ها : Trello به شما امکان می دهد داده های خود را صادر کنید، اما ممکن است پس از بازگشت به نسخه رایگان، برخی از داده ها به طور کامل در دسترس نباشند. مطمئن شوید که از تمام اطلاعات مهم پشتیبان تهیه کرده اید.

مستندسازی گردش‌های کاری : اگر گردش‌های کاری پیچیده را با استفاده از آپشن های Premium تنظیم کرده‌اید، این فرآیندها را مستند کنید. این می تواند به انتقال به سیستم جدیدی که در حال نصب آن هستید یا تطبیق با نسخه رایگان Trello کمک کند.

اکنون که برای در نظر گرفتن این موارد وقت گذاشته اید، در اینجا نحوه لغو اشتراک Trello Premium آورده شده است.

چگونه Trello Premium را لغو کنیم

    پروژه Trello را که از Trello Premium استفاده می کند باز کنید.

    روی تنظیمات فضای کاری > صورت‌حساب کلیک کنید.

    در گروه تغییر اشتراک ، روی لغو اشتراک کلیک کنید.

    برای تأیید روی Switch to free کلیک کنید.

اکنون با موفقیت Trello Premium را لغو کردید. در چرخه صورت‌حساب بعدی هزینه‌ای از شما کسر نمی‌شود.

بعد از لغو Trello Premium چه اتفاقی می افتد؟

حساب شما پس از لغو Trello Premium در پایان چرخه صورت‌حساب فعلی شما به‌طور خودکار به نسخه رایگان منتقل می‌شود. این بدان معناست که دسترسی به آپشن های Premium که قبلاً ذکر شد را از دست خواهید داد.

همچنین، تنها 10 برد پرکاربرد شما در دسترس باقی می‌مانند، پس مجدداً حتماً از قبل از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. سایر تابلوها حذف خواهند شد و داده ها از بین خواهند رفت.

در اینجا چند اتفاق مهم وجود دارد:

Workspace شما فقط می تواند تا 250 فرمان باتلر در ماه داشته باشد.

نمی‌توانید تکالیف جدید فهرست چک را اضافه کنید.

نمی توانید سررسید اضافه کنید.

دسترسی به نماهایی مانند جدول، خط زمانی و داشبورد را از دست خواهید داد.

هر گونه کشویی سفارشی، انتخاب یا فیلد دیگری که به کارت‌ها اضافه کرده‌اید حذف می‌شود.

ضمیمه های فایل به 10 مگابایت محدود خواهد شد.

انتقال به طرح رایگان پس از تکمیل چرخه صورت‌حساب Premium شما انجام می‌شود، پس زمان را برای انجام این کار تلف نکنید. در حالت ایده‌آل، باید قبل از لغو اشتراک، از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه کنید.

خداحافظی با Trello Premium

لغو Trello Premium مطمئناً می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند، اما مطمئن شوید که برای انتقال آماده هستید. از دست دادن ویژگی های Premium و تأثیر آن بر تیم خود را در نظر بگیرید. با برنامه ریزی ضعیف، لغو Trello Premium می تواند زمان و هزینه بیشتری نسبت به نگه داشتن آن برای شما داشته باشد.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است