سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چگونه همه اشتراک‌های کارت برنامه نقدی خود را لغو کنیم

cash-app.jpeg
Cash App یک سرویس پرداخت دیجیتال است که به شما امکان ارسال و دریافت پول را می دهد. همچنین می توانید اشتراک خدمات یا پرداخت های مکرر برای صورتحساب های ماهانه را تنظیم کنید. در اصل، می‌توانید از کارت برنامه نقدی خود مانند یک کارت نقدی معمولی برای پرداخت استفاده کنید. پرداخت‌های مکرر یا به‌طور خودکار از موجودی برنامه نقدی شما کسر می‌شود یا مستقیماً از حساب بانکی مرتبط شما کسر می‌شود. اگر قبلاً چندین اشتراک برای خدمات یا پرداخت قبوض روی کارت ...

Cash App یک سرویس پرداخت دیجیتال است که به شما امکان ارسال و دریافت پول را می دهد. همچنین می توانید اشتراک خدمات یا پرداخت های مکرر برای صورتحساب های ماهانه را تنظیم کنید. در اصل، می‌توانید از کارت برنامه نقدی خود مانند یک کارت نقدی معمولی برای پرداخت استفاده کنید. پرداخت‌های مکرر یا به‌طور خودکار از موجودی برنامه نقدی شما کسر می‌شود یا مستقیماً از حساب بانکی مرتبط شما کسر می‌شود.

اگر قبلاً چندین اشتراک برای خدمات یا پرداخت قبوض روی کارت Cash App خود تنظیم کرده‌اید، ممکن است در این فکر باشید که چگونه این موارد را لغو کنید. در زیر، نحوه لغو همه اشتراک‌های کارت Cash App را توضیح می‌دهیم، همچنین اگر می‌خواهید صرفاً یک اشتراک یا پرداخت مکرر را لغو کنید، چه کاری باید انجام دهید.

فهرست مطالب

لغو همه اشتراک‌های کارت برنامه نقدی شما

دو راه اصلی برای لغو تمام پرداخت‌های کارت Cash App وجود دارد. در حالی که می‌توانید برای لغو دستی اشتراک‌های خود به وب‌سایتی برای هر تاجری که اشتراک دارید بروید، انجام این کار زمانی که چندین اشتراک برای لغو دارید زمان‌بر است و راه‌های بهتری برای این کار وجود دارد.

نحوه لغو همه اشتراک‌های برنامه نقدی با استفاده از برنامه

اولین و راحت ترین روش برای لغو تمام اشتراک های خود این است که این کار را از طریق برنامه در دستگاه iOS یا Android خود انجام دهید. به خاطر داشته باشید که ممکن است چند روز طول بکشد تا درخواست لغو شما پردازش شود، پس اشتراک‌ها و پرداخت‌های مکرر شما ممکن است در این مدت همچنان فعال نشان داده شوند.

  Cash App را روی گوشی خود باز کنید و مطمئن شوید که به حساب خود وارد شده اید.

  سپرده ها و نقل و انتقالات را انتخاب کنید.

  شما باید فهرست ی از تمام پرداخت های تکراری خود را ببینید.

  به پایین پیمایش کنید تا کلید Auto Add Cash را مشاهده کنید.

  برای خاموش کردن روی دکمه ضربه بزنید.

  با این کار پرداخت خودکار خاموش می شود و همه اشتراک های فعال در کارت Cash App شما لغو می شود.

نحوه لغو تمام اشتراک برنامه های نقدی از طریق خدمات مشتری

گزینه دوم برای لغو تمام اشتراک‌های شما یکی از این گزینه‌ها است که شامل تماس با خدمات مشتریان Cash App از طریق برنامه است. دوباره، ممکن است چند روز طول بکشد تا درخواست شما برای لغو اشتراک شما پردازش شود.

  حساب Cash App را در دستگاه خود باز کنید.

  مطمئن شوید که وارد حساب کاربری خود شده اید.

  نماد نمایه خود را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

  به پایین بروید و پشتیبانی را انتخاب کنید.

  در بخش تماس با ما ، گپ را انتخاب کنید.

  پیام خود را در کادر چت تایپ کنید، به عنوان مثال، «سلام، می‌خواهم همه اشتراک‌های کارت برنامه نقدی خود را لغو کنم».

  برای شروع چت با پشتیبانی، دکمه ارسال را انتخاب کنید.

  ممکن است بلافاصله پاسخی دریافت نکنید، پس مطمئن شوید که اعلان‌های برنامه را روشن کرده‌اید تا بتوانید ببینید چه زمانی به پیام خود پاسخ می‌دهید.

  سپس می‌توانید با پشتیبانی چت کنید تا تأیید کنید که می‌خواهید اشتراک کارت Cash App خود را لغو کنید.

چگونه یک اشتراک برنامه نقدی را لغو کنیم

چه اتفاقی می‌افتد اگر نخواهید همه اشتراک‌های خود را لغو کنید و به سادگی نیاز به لغو اشتراک برای یک سرویس، مانند حساب Netflix خود داشته باشید؟

در حال حاضر امکان لغو یک اشتراک از طریق Cash App وجود ندارد. ساده ترین راه برای لغو اشتراک انفرادی یا پرداخت مکرر قبض این است که با تاجری که اشتراک با آن دارید تماس بگیرید. آنها می توانند به لغو برای شما دسترسی داشته باشند.

روش‌های لغو بسته به سرویسی که در آن مشترک هستید متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از خدمات اشتراک به شما امکان می دهند اشتراک خود را به صورت آنلاین لغو کنید، در حالی که برخی دیگر ممکن است از شما بخواهند برای لغو اشتراک با تیم خدمات مشتری تماس بگیرید. ممکن است چند روز کاری طول بکشد تا درخواست شما پردازش شود و اشتراک یا پرداخت مکرر شما لغو شود، به خصوص اگر در آخر هفته درخواست لغو کنید.

همانطور که می بینید، اگر بخواهید همه اشتراک های کارت Cash App خود را لغو کنید، نیازی به نگرانی نیست. دو راه برای انجام این کار وجود دارد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین روش را انتخاب کنید، سپس مراحل ساده ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

به یاد داشته باشید که صرف نظر از روشی که انتخاب می کنید، ممکن است چند روز طول بکشد تا اشتراک در کارت Cash App شما لغو شود. اگر در لغو اشتراک خود با مشکل یا مشکلی مواجه شدید، یا اگر برنامه نقدی شما کار نمی‌کند، همیشه می‌توانید با پشتیبانی Cash App تماس بگیرید یا با تاجری که با آن اشتراک دارید تماس بگیرید. آنها می توانند اشتراکی را مستقیماً برای شما لغو کنند.

خبرکاو