اخبار, ترفند

چگونه مدیران گذرواژه در آینده ای با رمز عبور کمتر قرار می گیرند؟

Keeper Security Loog در مرکز انواع دستگاه های الکترونیکی قرار دارد
Keeper Security

ممکن است در حال حاضر با گذرواژه‌ها غرق شوید، اما آینده بسیار کمتر به آنها وابسته است. با پیشرفت امنیت دیجیتال، ما شاهد تغییر از ترکیب پیچیده حروف و اعداد به رمزهای عبور رمزنگاری خواهیم بود. اما حتی این کلیدهای عبور نیاز به یک فضای ذخیره سازی دارند و مدیران رمز عبور فعلی مانند Keeper Security که اکنون با ۵۰ درصد تخفیف در دسترس هستند، ممکن است راه حل باشند.

پیاده سازی کلیدهای عبور (و تغییر اجتناب ناپذیر از رمزهای عبور) تلاشی است که توسط شرکت هایی مانند مایکروسافت، گوگل، اپل و eBay حمایت می شود. با شروع اندروید ۱۴، اکوسیستم از نسخه جدیدی از Credential Manager استفاده می کند که منحصراً از کلیدهای عبور استفاده می کند. اگرچه دیگر لازم نیست رمزهای عبور خود را به خاطر بسپاریم، پشتیبانی از کلید عبور بین دستگاه ها و سیستم عامل ها هنوز کمی نامرتب است. برای اطمینان از اینکه کاربران همیشه به کلیدهای عبور خود دسترسی دارند، صرف نظر از سخت افزار و نرم افزاری که روزانه استفاده می کنند، مدیر رمز عبور Keeper Security راه حلی را ارائه می دهد که پشتیبانی از رمز عبور را در سراسر صفحه ساده می کند.

Keeper Unlimited | شروع از ۱۷.۴۹ دلار در سال (۵۰٪ تخفیف) | Keeper Security

Keeper Security سرویسی اضافه کرده است که دسترسی به رمز عبور را در همه دستگاه‌ها باز می‌کند، تا زمانی که به حساب Keeper مرتبط وارد شده باشید. و از آنجایی که کلیدهای عبور به طور کلی سازگار نیستند و بسیاری از وب سایت ها و برنامه ها هنوز به رمزهای عبور قدیمی وابسته هستند، Keeper Security برای به حداکثر رساندن امنیت شما اهداف دوگانه ای دارد. در حالی که گذرواژه‌ها در حال حاضر رایج هستند، این سرویس همه‌کاره ذخیره‌سازی رمزهای عبور و کلیدهای عبور را در یک حساب ارائه می‌کند و امنیت را تا حد امکان ساده می‌کند. اما از آنجایی که کلیدهای عبور از رمزهای عبور معمولی پیشی می گیرند، مدیر رمز عبور می تواند تمرکز را تغییر دهد و در درجه اول پشتیبانی از رمز عبور را برای تضمین امنیت، سادگی و قابلیت همکاری بین همه دستگاه های شما در آینده ارائه دهد.

گذرواژه ها و کلیدهای عبور خود را در یک مکان با ۵۰٪ امنیت Keeper ترکیب کنید. با Keeper، دیگر نگران به خاطر سپردن فهرست رمزهای عبور خود نخواهید بود، و می توانید به سرعت به طور انحصاری به کلیدهای عبور تغییر دهید زیرا به آرامی در بین برنامه ها و وب سایت ها منتشر می شوند.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *