سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چگونه در Minecraft کیپ بگیریم

ott-how-to-get-capes-in-minecraft-1-compressed-1.jpg
شنل های Minecraft وسایل تزئینی هستند که می توانند روی پوست بازیکن پوشیده شوند. شنل های رسمی را فقط می توان از طریق اقدامات بسیار خاص به دست آورد، مانند انتقال حساب خود یا شرکت در یک رویداد حضوری MINECON. در این مقاله، نحوه گرفتن شنل در Minecraft را توضیح خواهیم داد و هر نوع شنل رسمی که تا به امروز منتشر شده است را پوشش می دهد. فهرست مطالب چگونه یک کیپ Minecraft بدست آوریم ...

شنل های Minecraft وسایل تزئینی هستند که می توانند روی پوست بازیکن پوشیده شوند. شنل های رسمی را فقط می توان از طریق اقدامات بسیار خاص به دست آورد، مانند انتقال حساب خود یا شرکت در یک رویداد حضوری MINECON.

در این مقاله، نحوه گرفتن شنل در Minecraft را توضیح خواهیم داد و هر نوع شنل رسمی که تا به امروز منتشر شده است را پوشش می دهد.

فهرست مطالب

چگونه یک کیپ Minecraft بدست آوریم

شنل های Minecraft به ندرت اقلام آرایشی منتشر می شوند که در داخل بازی روی پشت بازیکن پوشیده می شوند. از آنجایی که آنها مکان یکسانی را اشغال می کنند، این آیتم های بسیار مورد علاقه ظاهر الیترا را نیز تغییر می دهند.

شنل‌هایی که قبلا برای Minecraft Java Edition و Minecraft Bedrock Edition منتشر شده‌اند شامل شنل‌های Mojang (که به کارمندان Mojang داده می‌شود) و شنل‌های MINECON می‌شوند. شنل های MINECON به شرکت کنندگان حضوری رویدادهای MINECON داده شد. آخرین مورد از این اتفاقات در سال ۲۰۱۶ رخ داد و دریافت این شنل ها به هیچ وجه غیر ممکن است.

همچنین چندین شنل ویژه توسط توسعه دهندگان آن به بازیکنان خاص Minecraft برای خدماتی که به توسعه Minecraft ارائه می دهند داده شده است. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند زمانی که از آن به عنوان تبلیغی برای ابزار Character Creator استفاده می‌شود، Founder's Cape را در بازار Minecraft ادعا کنند.

با این حال، از آنجایی که اینها دست نیافتنی هستند، در این مقاله به آنها نخواهیم پرداخت. فقط به خاطر داشته باشید که اگر به گفت ن محتوا به Minecraft کمک کنید، ممکن است با یک شنل جایزه بگیرید!

در نهایت، پوسته های بیشتری در Bedrock Edition در دسترس هستند زیرا در طی سال ها از طریق بسته های پوستی مختلف اضافه شده اند.

توجه: دسترسی به شنل های سفارشی از طریق افزونه هایی مانند حالت OptiFine که پوسته های جدیدی را به Minecraft اضافه می کند، امکان پذیر است. با این حال، از آنجایی که این موارد رسمی نیستند، فقط برای پخش کننده ای که از مود استفاده می کند قابل مشاهده هستند. شنل های رسمی برای همه بازیکنان در هر سرور Minecraft قابل مشاهده است.

کیپ های موجود و آتی Minecraft

در حال حاضر شنل های زیادی وجود ندارد که بازیکنان بتوانند در دستشان باشند. با این حال، حداقل یک شنل وجود دارد که هر بازیکنی می تواند آن را دریافت کند – تنها چیزی که آنها نیاز دارند یک حساب کاربری Minecraft برای Bedrock Edition است!

پان کیپ

شنل پان ساده‌ترین شنل رایگان برای بازیکنان Minecraft است که برای هر بازیکن Bedrock Edition در دسترس است. برای دریافت آن، به سادگی به برگه "Capes" اتاق رختکن در Bedrock Edition بروید. این روی پوسته فعلی Minecraft شما مجهز خواهد شد.

Cape Marketplace Minecraft

اگر یک پخش کننده Bedrock در Android، iOS، یا دسکتاپ هستید، برخی از پوسته های Minecraft قابل خرید همراه با شنل هستند. دو نمونه عبارتند از Adventure Time Mash-up و Star Wars Classic Pack.

کیپ جشنواره ماین کرافت

شایعه شده است که یک شنل جشنواره Minecraft وجود دارد که قرار است به شرکت کنندگان در کنوانسیون جشنواره Minecraft که در اورلاندو برگزار شد اهدا شود. تاریخ برگزاری این کنوانسیون قرار است مشخص شود، پس چشم خود را به اخبار نگاه کنید تا دریابید که چگونه می توانید آن را دریافت کنید.

Capes که قبلا منتشر شده بود

چندین شنل قبلی وجود دارد که دیگر در دسترس نیستند، اما ممکن است در آینده دوباره در دسترس قرار گیرند. به همین ترتیب، از آنجایی که شنل‌ها اغلب در رویدادها ارائه می‌شوند، با دانستن شنل‌های قبلی، می‌توانید ایده‌ای درباره آنچه در آینده انتظار دارید به دست آورید.

دماغه مهاجر

Cape Migrator به بازیکنانی داده می‌شود که قبل از ۱ دسامبر ۲۰۲۰ Minecraft را خریداری کرده و حساب Mojang یا قدیمی خود را به حساب مایکروسافت منتقل کرده‌اند. متأسفانه، چون انتقال حساب Minecraft به پایان رسیده است، این کیپ دیگر برای ادعا در دسترس نیست.

کیپ وانیلی

در سال ۲۰۲۲، نسخه‌های Bedrock و Java در همان Minecraft Launcher ادغام شدند. بازیکنانی که صاحب هر دو نسخه بودند، شنل وانیلی را دریافت کردند. متأسفانه، حتی اگر هر دو نسخه را داشته باشید، دیگر امکان دریافت این شنل وجود ندارد.

شنل های رویداد

چندین کیپ به عنوان کیپ رویداد موقت برای همه بازیکنان منتشر شده است، از جمله:

  شنل کریسمس ۲۰۱۰

  شنل سال نو ۲۰۱۱

  چند شنل اول آوریل

  شنل های MINECON

در حالی که اکنون امکان بازیابی این شنل ها وجود ندارد، ممکن است شنل های جدیدی در آینده در رویدادهای کلیدی منتشر شوند. مطمئن شوید که برای شنیدن هر خبری به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی Minecraft توجه کرده‌اید و همچنین مطمئن شوید که در تاریخ‌های کلیدی مانند کریسمس یا سال نو بازی می‌کنید تا شانس بازی با شنل را داشته باشید.

مدهای Minecraft

چندین حالت امکان تجهیز شنل ها و حتی ایجاد طرح های شنل سفارشی خود را از ابتدا فراهم می کند. دو نمونه از مدهایی که به شما این امکان را می دهند عبارتند از:

  OptiFine

  Advanced Capes Mod

توجه: همانطور که در بالا ذکر شد، هر شنل از مودها برای سایر بازیکنان آنلاین از جمله دوستان Minecraft شما نامرئی خواهد بود.

چشم خود را بیرون نگه دارید

گرفتن شنل خود در Minecraft می تواند دشوار باشد، اما قطعا ارزشش را دارد. داشتن یک شنل که هیچ کس دیگری ندارد، انعطافی است که نشان می دهد شما کاری را انجام داده اید که اکثر بازیکنان دیگر انجام نداده اند - یا تلاش کرده اید به یک رویداد Minecraft بروید، یا به توسعه دهندگان Minecraft کمک کرده اید چیزی برای بازی تولید کنند، یا شما کار ویژه دیگری برای دریافت آن انجام داده اید.

خبرکاو