سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چگونه در اینستاگرام به صورت آفلاین ظاهر شویم

شما همیشه نمی خواهید که دیگران بدانند چه زمانی آنلاین هستید. شاید در حال تحلیل پیام‌های اینستاگرام یا مرور فید خود برای دیدن موارد جدید هستید و زمانی برای پاسخ دادن به افراد ندارید. خوشبختانه، با روشن یا خاموش کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام خود، به راحتی می توانید به صورت آفلاین ظاهر شوید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه در اینستاگرام به صورت آفلاین ظاهر شوید تا بتوانید از حریم خصوصی خود محافظت کنید و حتی زمانی که ...

شما همیشه نمی خواهید که دیگران بدانند چه زمانی آنلاین هستید. شاید در حال تحلیل پیام‌های اینستاگرام یا مرور فید خود برای دیدن موارد جدید هستید و زمانی برای پاسخ دادن به افراد ندارید. خوشبختانه، با روشن یا خاموش کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام خود، به راحتی می توانید به صورت آفلاین ظاهر شوید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه در اینستاگرام به صورت آفلاین ظاهر شوید تا بتوانید از حریم خصوصی خود محافظت کنید و حتی زمانی که آنلاین هستید آفلاین ظاهر شوید.

اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی

نحوه غیرفعال کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام در برنامه

وضعیت فعالیت شما زمانی که در حال حاضر در اینستاگرام فعال هستید، به افرادی که پیام می دهید و افرادی را که دنبال می کنید نشان می دهد. آنها همچنین می‌توانند ببینند آخرین بار چه زمانی فعال بوده‌اید، چیزی که بسیاری از مردم می‌خواهند خصوصی نگه دارند. شما به راحتی می توانید وضعیت فعالیت خود را خاموش کنید تا کسی متوجه نشود که چه زمانی آنلاین هستید و چه زمانی آخرین فعالیت خود را انجام داده اید. در اینجا نحوه نمایش آفلاین در اینستاگرام در برنامه آمده است:

فهرست مطالب

  وارد اینستاگرام شوید.

  روی عکس نمایه خود ضربه بزنید.

  روی سه خط انباشته افقی در بالا سمت راست ضربه بزنید.

  تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید.

  در بخش نحوه تعامل دیگران با شما، پیام‌ها و پاسخ‌های داستانی را انتخاب کنید.

  نمایش وضعیت فعالیت را انتخاب کنید.

  برای خاموش کردن کلید ضربه بزنید.

مراحل خاموش کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام در برنامه

توجه: غیرفعال کردن وضعیت فعالیت شما همچنین به این معنی است که نمی‌توانید ببینید هر کسی که پیام مستقیم می‌دهید یا حساب‌هایی که شما را دنبال می‌کنند فعال هستند. این یک خیابان دو طرفه است. اگر نظر خود را تغییر دهید، همیشه می توانید وضعیت فعالیت خود را دوباره روشن کنید.

نحوه غیرفعال کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام از طریق وب

اگر از نسخه وب استفاده می کنید، در اینجا نحوه نمایش آفلاین در اینستاگرام آورده شده است:

  وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

  در پایین سمت چپ، روی نماد سه خط پشته‌ای افقی در کنار More کلیک کنید.

  روی تنظیمات کلیک کنید.

  به پایین اسکرول کنید و روی How Others Can Interact with You کلیک کنید.

  اطمینان حاصل کنید که دکمه نمایش وضعیت فعالیت خاموش است.

نحوه غیرفعال کردن فعالیت اینستاگرام <a href= از طریق وب" class="wp-image-100159" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-3-compressed.png 1024w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-3-compressed-300x57.png 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-3-compressed-768x145.png 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-3-compressed-80x15.png 80w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

نحوه روشن کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام در برنامه

اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید وضعیت فعالیت اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید، در اینجا نحوه انجام این کار در برنامه آمده است:

  وارد اینستاگرام شوید.

  روی عکس نمایه خود ضربه بزنید.

  روی سه خط انباشته افقی در بالا سمت راست ضربه بزنید.

  تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید.

  در بخش نحوه تعامل دیگران با شما، پیام‌ها و پاسخ‌های داستانی را انتخاب کنید.

  نمایش وضعیت فعالیت را انتخاب کنید.

  برای روشن کردن مجدد کلید ضربه بزنید.

نحوه غیرفعال کردن فعالیت اینستاگرام <a href= از طریق برنامه" class="wp-image-100160" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-4-compressed.png 1024w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-4-compressed-300x42.png 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-4-compressed-768x107.png 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-4-compressed-80x11.png 80w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

نحوه روشن کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام از طریق وب

در اینجا نحوه فعال کردن مجدد وضعیت فعالیت خود از طریق وب آمده است:

  از طریق اپلیکیشن یا وبسایت وارد اینستاگرام شوید.

  در کنار سه خط افقی روی هم در پایین سمت چپ ، More را انتخاب کنید.

  تنظیمات را انتخاب کنید.

  نحوه تعامل دیگران با شما را انتخاب کنید.

  مطمئن شوید که دکمه نمایش وضعیت فعالیت فعال است.

فعال کردن فعالیت اینستاگرام <a href= از طریق وب" class="wp-image-100161" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-5-compressed.png 1024w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-5-compressed-300x43.png 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-5-compressed-768x111.png 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-appear-offline-on-instagram-5-compressed-80x12.png 80w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

افرادی که شما را دنبال می‌کنند یا با شما گفتگوی مستقیم دارند، اکنون می‌توانند ببینند چه زمانی در اینستاگرام فعال هستید. آنها می توانند آخرین وضعیت فعالیت شما را در صندوق ورودی مستقیم خود و همچنین یک نقطه سبز رنگ یا مهر زمانی در کنار تصویر نمایه شما مشاهده کنند.

اکنون دیگر نیازی نیست نگران نحوه نمایش آفلاین در اینستاگرام باشید. با خاموش کردن وضعیت فعالیت خود، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید در اینستاگرام زمان بگذرانید، بدون اینکه کسی بداند که آنلاین هستید یا بتواند آخرین وضعیت فعال شما را ببیند. فقط به یاد داشته باشید، اگر فالوورهای شما نتوانند ببینند چه زمانی آنلاین هستید یا چه زمانی آخرین فعالیت خود را انجام داده اید، نمی توانید این اطلاعات را در مورد آنها نیز مشاهده کنید. البته، اگر نمی‌خواهید وضعیت فعالیت خود را خاموش کنید تا از دیدن آن‌ها در زمان آنلاین جلوگیری کنید، همیشه می‌توانید آن‌ها را لغو فالو یا مسدود کنید! با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا نحوه تحلیل اینکه آیا شخصی شما را در اینستاگرام و فیس بوک بلاک کرده است، آمده است.

خبرکاو