اخبار, ترفند

چگونه بازی‌های SNES، Gameboy، Nintendo 64، و سایر بازی‌های قدیمی را روی Nintendo Switch خود بازی کنید

نینتندو سوییچ کتابخانه وسیعی از بازی‌های مدرن و عالی دارد، اما اگر بخواهید بازی کمی قدیمی‌تر بازی کنید، چه؟ نینتندو می‌داند که بسیاری از افرادی که از سوییچ استفاده می‌کنند، طرفداران زیادی از کنسول‌های بازی قدیمی‌تر خود نیز هستند، پس آنها این اختیار را داشتند که نرم‌افزار این کنسول‌ها و بازی‌هایشان را به نینتندو سوییچ اضافه کنند.

این شامل NES، SNES، Gameboy، Gameboy Advance، Nintendo 64 و حتی Sega Genesis می شود. کتابخانه‌های آن‌ها بهترین بازی‌ها را از هر کنسول، با تصاویری بازسازی‌شده برای نمایش کنسول نینتندو سوییچ دارند.

فهرست مطالب

در اینجا به شما نشان خواهیم داد که چگونه به این کنسول های مجازی دسترسی داشته باشید، آنها را دانلود و پخش کنید و با دوستان خود بازی کنید.

چگونه کنسول های مجازی را روی سوئیچ خود دریافت کنید

اولین قدم برای دریافت این کنسول های مجازی، ثبت نام برای اشتراک آنلاین نینتندو است. پس از انجام این کار، می توانید آنها را از فروشگاه اینترنتی نینتندو دانلود کنید. هزینه اشتراک پایه Nintendo Switch Online 19.99 دلار در سال و اشتراک Nintendo Switch Online + Expansion Pack (که برای بازی GBA، Nintendo 64 و Sega Genesis به آن نیاز دارید) ۴۹.۹۹ دلار در سال هزینه دارد.

در اینجا نحوه ثبت نام برای سرویس Nintendo Switch Online از طریق کنسول آورده شده است:

  اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری سوییچ شما به یک حساب Nintendo Online مرتبط است.

  در صفحه اصلی Switch، نماد Nintendo Online را در پایین سمت چپ انتخاب کنید.

  کاربری را انتخاب کنید که می خواهید با آن در Nintendo Online مشترک شوید.

  در نوار کناری، گزینه Home را انتخاب کنید.

  مکان نما را روی دکمه Become a Member حرکت دهید و آن را انتخاب کنید.

  شما به فروشگاه الکترونیکی منتقل خواهید شد. یا رمز عبور خود را وارد کنید یا از آن مرحله رد شوید.

  با اسکرول کردن قیمت های مختلف، نوع عضویت مورد نظر خود را انتخاب کنید و ادامه به خرید را انتخاب کنید.

  کد پستی خود را وارد کنید.

  روش پرداخت خود را انتخاب کنید و مشخصات خود را برای پرداخت هزینه عضویت وارد کنید.

هنگامی که پرداخت شما انجام شد، عضویت آنلاین Nintendo Switch خود را خواهید داشت. اکنون می توانید برای دانلود کنسول های مجازی به فروشگاه اینترنتی نینتندو بروید. در اینجا چگونه است.

  نماد Nintendo eShop را انتخاب کنید و کاربری را با عضویت Nintendo Online انتخاب کنید.

  چند راه وجود دارد که می توانید کنسول های مجازی را در فروشگاه اینترنتی پیدا کنید. یا به تابع جستجو بروید و مورد خاصی را که می خواهید جستجو کنید، یا می توانید به Nintendo Online در نوار کناری پایین بروید و به قسمت های Expansion Pack و Special Offers بروید.

  کنسول مجازی را که می خواهید دانلود کنید انتخاب کنید. به یاد داشته باشید، فقط در صورتی می‌توانید Gameboy Advance، Nintendo 64 و Sega Genesis را دانلود کنید که مشترک عضویت Nintendo Online + Expansion Pack باشید.

  دکمه دانلود رایگان را انتخاب کنید و دوباره آن را انتخاب کنید.

برنامه کنسول مجازی که انتخاب کرده اید در صفحه اصلی Switch شما دانلود می شود. پس از اتمام، می توانید برای شروع بازی به آن بروید.

نحوه استفاده از کنسول های مجازی نینتندو سوییچ

برای هر کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل موجود در سوییچ، کتابخانه وسیعی از بازی‌های ویدیویی مانند بازی‌های Super Mario Bros و The Legend of Zelda، به محض باز کردن برنامه، آماده بازی خواهد بود. برای شروع بازی، به سادگی در کتابخانه پیمایش کنید و یک بازی را برای شروع بازی انتخاب کنید.

در پایین صفحه، تعدادی کنترل را مشاهده خواهید کرد. دکمه + به عنوان دکمه Start، به عنوان دکمه Select عمل می کند، و می توانید همزمان با فشار دادن کلیدهای ZL و ZR منوی Suspend را باز کنید. شما همچنین می توانید این ماشه ها را پایین نگه دارید تا بازی به عقب برگردد.

هنگامی که منوی Suspend را باز می کنید، چند گزینه برای کمک به ایجاد یک تجربه گیم پلی روان در دسترس هستند. می‌توانید Continue را برای لغو مکث بازی، Load Suspend Point را برای بارگیری نقطه ذخیره‌سازی که ایجاد کرده‌اید، Create Suspend Point برای تنظیم نقطه ذخیره، Reset Game برای بازگشت به صفحه عنوان و To Game Selection را برای بازگشت به کتابخانه بازی انتخاب کنید. .

چگونه با دوستان در کنسول های یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی کنیم

یکی از آپشن های عالی این کنسول‌ها که در نینتندو سوییچ در دسترس هستند این است که می‌توانید با دوستان خود در برنامه کنسول بازی کنید. قبل از انجام این کار، مطمئن شوید دوستانی که می خواهید با آنها بازی کنید به فهرست دوستان شما در سوئیچ اضافه شده اند.

برای شروع بازی با دوستان، مراحل زیر را دنبال کنید:

  در نوار کناری، Play Online را انتخاب کنید.

  برای میزبانی یک بازی، Play When You Wait را انتخاب کنید.

  انتخاب کنید که آیا رمز عبور می خواهید یا نه.

  می‌توانید انتخاب کنید که دوستتان را برای بازی در صفحه بعدی دعوت کنید، و او می‌تواند انتخاب کند که آیا به بازی شما ملحق شود یا خیر.

  اگر انتخاب نکردید دوستان را دعوت کنید، از آنها بخواهید به تب Play Online بروند و پس از نمایش نام خود در فهرست ، نام خود را انتخاب کنید.

  یک بازی را از کتابخانه برای بازی انتخاب کنید، و می توانید آن را با دوستان خود بازی کنید.

هنگامی که با دوستان خود در یک بازی هستید، به عنوان بازیکن اول بازی خواهید کرد و دیگران می توانند به عنوان سایر بازیکنان در بازی های چند نفره بازی کنند. در بازی‌های بدون چندنفره، به محض اینکه جان خود را از دست بدهید، کنترل‌ها به بازیکن دیگری منتقل می‌شوند.

برای پایان دادن به جلسه آنلاین، خروج از جلسه آنلاین را از نوار کناری برنامه انتخاب کنید تا به حالت آفلاین برگردید.

بازی‌های قدیمی مورد علاقه خود را در نینتندو سوییچ خود بازی کنید

با گذشت زمان، نینتندو ممکن است نسخه‌های بازسازی شده کنسول بیشتری را به کتابخانه بازی نینتندو سوییچ و بازی‌های جدید را به برنامه‌های موجود اضافه کند. کاربران سوییچ می‌توانند بازی‌های قدیمی‌تر را برای اولین بار امتحان کنند یا بازی‌های کلاسیک سال‌های گذشته را دوباره ببینند، مانند بازی‌های NES مانند Kirby's Adventure یا بازی‌های SNES مانند Link to the Past.

امیدوارید که نینتندو در مرحله بعدی چه کنسول یا بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل اضافه کند؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *