سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چگونه از برنامه نویسی پویا برای حل مشکل ۰/۱ کوله پشتی استفاده کنیم

هنر علم کامپیوتر اغلب حول حل مسائلی می چرخد ​​که در نگاه اول به ظاهر ساده به نظر می رسند، اما کمی عمیق تر بگردید و چالش های پیچیده ای پیدا خواهید کرد که نیاز به خلاقیت، منطق و دقت دارند. یکی از این مشکلات نمادین، مشکل ۰/۱ Knapsack است. ما به تازگی یک دوره آموزشی جدید را در کانال YouTube freeCodeCamp.org منتشر کردیم که یک شیرجه عمیق به دنیای مشکل ۰/۱ Knapsack ارائه می دهد. ...

هنر علم کامپیوتر اغلب حول حل مسائلی می چرخد ​​که در نگاه اول به ظاهر ساده به نظر می رسند، اما کمی عمیق تر بگردید و چالش های پیچیده ای پیدا خواهید کرد که نیاز به خلاقیت، منطق و دقت دارند. یکی از این مشکلات نمادین، مشکل ۰/۱ Knapsack است.

ما به تازگی یک دوره آموزشی جدید را در کانال YouTube freeCodeCamp.org منتشر کردیم که یک شیرجه عمیق به دنیای مشکل ۰/۱ Knapsack ارائه می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه کار می کند و کشف خواهید کرد که چگونه با استفاده از C# یک راه حل کارآمد از ابتدا بسازید. گاوین لون این دوره را توسعه داد.

مسئله کوله پشتی اغلب به عنوان یک ابزار آموزشی برای آموزش دو پارادایم مهم در طراحی الگوریتم استفاده می شود: برنامه نویسی پویا و الگوریتم های حریص .

و اگر برنامه‌نویس مشتاقی هستید که در مصاحبه‌های شغلی شرکت می‌کنید، می‌تواند بازی را تغییر دهد. مصاحبه‌های الگوریتمی اغلب مشکلات بهینه‌سازی را مورد تحلیل قرار می‌دهند، و استراتژی‌هایی که در اینجا یاد می‌گیرید را می‌توان بسیار فراتر از کوله‌پشتی به کار برد.

تفکیک دوره

    مقدمه : مرحله را با یک نمای کلی از آنچه در طول دوره انتظار دارید تنظیم کنید. طعم اهمیت تاریخی مسئله و جایگاه آن در ملیله بزرگ علوم کامپیوتر را بچشید.

    بررسی اجمالی مشکل کوله پشتی ۰/۱ : به قلب موضوع شیرجه بزنید. این مشکل دقیقا چیست؟ چرا به آن "0/1" می گویند؟ گاوین چالش را ابهام می کند و بیانیه مشکل، محدودیت های آن و کاربردهای دنیای واقعی را بیان می کند.

    کدگذاری الگوریتم با استفاده از سی شارپ : انتقال از تئوری به عمل. با استفاده از زبان سی شارپ قوی و همه کاره، گاوین را دنبال کنید تا نحوه ترجمه مشکل را به کد نشان دهد.

    برنامه نویسی پویا و استراتژی یادداشت : جادو در اینجا اتفاق می افتد. با قدرت برنامه نویسی پویا آشنا شوید، تکنیکی برای ساده کردن مسائل پیچیده با تقسیم کردن آنها به مسائل فرعی کوچکتر و قابل کنترل تر. با مفهوم یادآوری آشنا شوید، یک استراتژی برای ذخیره و استفاده مجدد از نتایج محاسبه شده قبلی، و اطمینان از اجرای الگوریتم در زمان بهینه.

    خروجی اقلام برای کوله پشتی در سی شارپ : این فقط در مورد یافتن حداکثر مقدار نیست، بلکه در مورد شناسایی مواردی است که باید بسته بندی شوند. در این بخش، Gavin شما را در فرآیند استخراج موارد واقعی برای قرار دادن در کوله پشتی راهنمایی می کند و راه حل شما را کامل می کند.

این دوره در حال حاضر به صورت رایگان در کانال YouTube freeCodeCamp.org (تماشا یک ساعته) در دسترس است.