اخبار

چرا من عاشق سفر با دوربین فوری خود هستم

انبوهی <a href= از عکس های فوری در کنار دوربین پولاروید now+" width="1920" height="1080">
سارا چنی / Review Geek
بهترین دلیل برای قرار دادن یک دوربین فوری در کیف مسافرتی خود این است که شما را مجبور می کند در مورد خاطرات و لحظاتی که می خواهید در تعطیلات خود ثبت کنید، تصمیم بگیرید. به هر حال، فیلم گران است، و شما فقط می توانید در یک سفر این همه فیلم همراه داشته باشید.

وقتی چمدان سفر بعدی خود را می بندید، یک دوربین فوری بسته بندی کنید. به دلایل متعدد ارزش فضای اضافی در چمدان شما را دارد، اما مورد علاقه من این است که دوربین فوری به شما کمک می کند بیشتر در مورد اینکه کدام لحظات ارزش یک عکس فوری را دارند فکر کنید. من کاملاً عاشق سفر با دوربین فوری خود هستم و دیگر هرگز بدون دوربین به تعطیلات نخواهم رفت.

شما فقط از مهم ترین خاطرات خود عکس می گیرید

شما می توانید هزاران عکس با تلفن هوشمند یا دوربین دیجیتال خود بگیرید، اما نمی توانید این تعداد عکس را با یک دوربین فوری بگیرید. خوب، مگر اینکه شما ثروتمند کثیف باشید و بتوانید هزاران تن را برای بسته های فیلم گران قیمت خرج کنید، و یک کیسه به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری تمام فیلم های استفاده شده خود پس از گرفتن عکس داشته باشید.

از آنجایی که فیلم دوربین فوری گران است، شما را مجبور می کند در مورد لحظه هایی که می خواهید عکس بگیرید انتخاب کنید. من هنوز هم گوشی هوشمندم را با خودم بیرون می‌آورم و هنگام سفر برای ثبت لحظات کوچک، عکس‌های زیادی می‌گیرم. اما برای لحظات بزرگی که می‌خواهم با دوربین فوری عکاسی کنم، متفکرتر و استراتژیک‌تر هستم.

عکس فوری پولاروید <a href= از ورودی باغ وحش برلین" width="1920" height="1080" src="https://www.reviewgeek.com/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

به عنوان مثال، وقتی از باغ وحش برلین بازدید کردم، با گوشی هوشمندم تعدادی عکس از تمام حیوانات و مجسمه های داخل آن گرفتم. اما قبل از اینکه وارد باغ وحش شویم، با دوربین فوری خود از دروازه باشکوه ورودی عکس گرفتم. وقتی آن عکس را روی دیوارم می بینم، من را به یاد کل تجربه آن روز می اندازد، و لازم نیست صدها عکس روی گوشی هوشمندم را مرور کنم تا خاطرات را به یاد بیاورم.

کل فرآیند نوستالژیک و جذاب است

یکی از بهترین بخش ها در مورد گرفتن عکس های فوری به طور کلی، نه فقط زمانی که در سفر هستید، فرآیند است. از ابتدا تا انتها، گرفتن عکس با دوربین فوری به کار بسیار بیشتری نسبت به عکس گرفتن با گوشی هوشمند یا دوربین دیجیتال نیاز دارد.

با دستگاه‌های دیجیتال، آن را روشن می‌کنید، به همان اندازه که فضای ذخیره‌سازی دارید عکس می‌گیرید و آن را کنار می‌گذارید تا دوباره به آن نیاز داشته باشید. با یک دوربین فوری، ابتدا باید بسته فیلم را بارگیری کنید. سپس، هنگامی که در نهایت عکس خود را ردیف کردید و عکس گرفتید، همان لحظه چاپ می شود.

دوربین فوری پولاروید، لنزها، و بسته فیلم فوری
سارا چنی / Review Geek

پس از چاپ عکس، باید از آن در برابر نور محافظت کنید تا زمانی که در حال توسعه است. دوربین Polaroid Now+ من دارای یک محافظ فیلم سیاه است که عکس را هنگام اولین چاپ می پوشاند. شما باید به آرامی محافظ فیلم را بردارید تا به عقب برگردد و هنگامی که برای گرفتن عکس آماده شدید به داخل دوربین خود برگردید. سپس، باید عکس را در جایی تاریک، مانند یک جیب ژاکت یا وارونه روی یک میز پنهان کنید، در حالی که به رشد خود ادامه می دهد.

برخی ممکن است این فرآیند را اضافی ببینند، اما من آن را دوست دارم. دیدن زنده شدن عکستان چند دقیقه بعد از گرفتن آن بسیار جالب و رضایت بخش است.

اگر لحظه ای زیبا را گرفتید، می توانید یک یادگاری فوری به یک غریبه بدهید

وقتی با دوربین فوری عکس می گیرید، فوراً چاپ می شود. این بدان معناست که اگر در یک کشور خارجی هستید یا حتی در حال کاوش در منطقه محلی خود هستید و از یک لحظه خاص با شخص دیگری عکس می گیرید، می توانید فوراً عکس را به او بدهید تا نگه دارد.

عکس فوری <a href= از دروازه براندنبورگ در برلین آلمان" width="1920" height="1080" data-credittext="Sarah Chaney / Review Geek" src="https://www.reviewgeek.com/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
سارا چنی / Review Geek

شما هرگز نمی دانید وقتی با دوربین خود بیرون می روید چه چیزی را خواهید دید. می توانید یک پیشنهاد شیرین دریافت کنید، خانواده ای را ببینید که بهترین اوقات را با یکدیگر می گذرانند، یا فقط یک نفر را در دنیای خود ببینید که از منظره اطرافش لذت می برد. با دوربین فوری خود می‌توانید از غریبه‌ها عکسی بی‌پرده بگیرید و با دادن عکس چاپ شده، روز آن‌ها را با خاطره‌ای از آن لحظه روشن کنید.

نگاه کردن به عکس های فوری پس از سفر بسیار سرگرم کننده است

پس از بازگشت از تعطیلات، اشتراک گذاری عکس ها یک فرآیند کاملاً استاندارد است. دیدن اینکه شما کجا رفتید برای دیگران لذت بخش است و برای شما هم لذت بخش است که تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

به طور معمول، اشتراک‌گذاری عکس‌های خود با دو یا سه نفر شامل همه افرادی می‌شود که اطراف شما و تلفن هوشمند یا رایانه شما جمع شده‌اند. اگر با گروه بزرگ‌تری از افراد اشتراک‌گذاری می‌کنید، ممکن است لپ‌تاپ خود را به تلویزیون وصل کنید، عکس‌هایی را که برای چاپ فرستاده‌اید جمع‌آوری کنید، یا آنها را در چند دسته در رسانه‌های اجتماعی پست کنید.

انبوهی <a href= از عکس های فوری روی میز چوبی (۱)" width="1920" height="1080" src="https://www.reviewgeek.com/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
سارا چنی / Review Geek

هیچ‌یک از روش‌های ذکر شده در بالا مشکلی ندارد، اما زمان بیشتری نسبت به اشتراک‌گذاری عکس‌های فوری صرف می‌کنند یا کمتر عملی می‌کنند. اگر در تعطیلات با دوربین فوری خود عکس گرفته‌اید، عکس‌ها چاپ می‌شوند و به محض بازگشت با یک گروه آماده اشتراک‌گذاری می‌شوند. لازم نیست چاپ سفارش دهید، دستگاه خود را به تلویزیون وصل کنید یا بهترین عکس ها را برای اینستاگرام انتخاب کنید.

در عوض، همه می‌توانند در اطراف انبوهی از عکس‌های فوری شما جمع شوند و آن‌ها را به اطراف منتقل کنند. تنها چیزی که در این شرایط باید نگران آن باشید اثر انگشت است و اکثر مردم از قبل به اندازه کافی حواسشان به نگه داشتن عکس ها در کناره ه است.

آنها تزئینات دیواری عالی می سازند

اگرچه می توانید عکس هایی را که با دوربین دیجیتال یا گوشی هوشمند خود می گیرید چاپ کنید، عکس معمولی چاپ شده ۴ در ۶ اینچی زیباترین عکس روی دیوار شما نیست. عکس‌های فوری - حتی اگر به فیلم حاشیه سفید قدیمی ساده بچسبید - به طور خودکار زیبایی‌شناسی زیبایی دارند که با هر دکوری مطابقت دارد.

نزدیک چند عکس فوری روی میز چوبی
سارا چنی / Review Geek

اگر از فیلم‌های حاشیه سفید خسته شده‌اید، انواع مختلفی از حاشیه‌ها وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها بازی کنید، فرقی نمی‌کند با کدام برند دوربین فوری بروید. علاوه بر سبک‌های مختلف حاشیه، می‌توانید فیلم رنگی یا فیلم سیاه و سفید خریداری کنید، یا حتی هنگام عکس‌برداری با پوشش لنزهای رنگی بازی کنید.

به‌علاوه، دیدن عکس‌هایتان بر روی دیوارهایی که هر روز می‌بینید به شما کمک می‌کند سفرهای مورد علاقه‌تان و خاطرات سرگرم‌کننده‌تان را به خاطر بسپارید. می توانید عکس های فوری خود را در یک قاب مرتب کنید یا از روش کلاسیک رشته و گیره لباس برای نمایش آنها استفاده کنید.

بهترین دوربین های فوری

همراه داشتن دوربین فوری در تعطیلات می تواند تجربه خاصی باشد، اما اگر هنوز دوربین فوری نداشته باشید چه؟ انتخاب های بسیار خوبی از برندهای معتبر وجود دارد که مهم ترین آنها فوجی فیلم و پولاروید است. برای کمک به شما برای شروع جستجوی خود برای بهترین دوربین فوری، ما شما را با انتخاب های خود پوشش می دهیم

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *