سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چارترها به کیش و قشم پرواز می‌کنند؟/ خبر مهم سازمان هواپیمایی کشوری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جعفر یازرلو اظهار داشت: تابستان امسال سازمان هواپیمایی کشوری در بخشنامه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ کرد که پروازهای چارتری در همه مسیرهای داخلی غیر از مناطق نفت‌خیز، ممنوع است. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اما در ایام کم تقاضای سفر و در راستای توسعه ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جعفر یازرلو اظهار داشت: تابستان امسال سازمان هواپیمایی کشوری در بخشنامه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ کرد که پروازهای چارتری در همه مسیرهای داخلی غیر از مناطق نفت‌خیز، ممنوع است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اما در ایام کم تقاضای سفر و در راستای توسعه گردشگری جزایر کیش و قشم، از سوی سازمان هواپیمایی کشوری تصمیم‌گیری شد که پروازهای کیش و قشم از ممنوعیت چارتر خارج شود.

یازرلو ادامه‌ داد: اعتبار بخشنامه اخیر تا پایان بهمن ۱۴۰۲ قید شده بود و سیاست جدید سازمان در این خصوص در اوایل هفته آینده بعد از رصد بازار و بررسی‌های کارشناسی به ذینفعان اعلام خواهد شد.

پس‌لرزه ممنوعیت فروش بلیط چارتری هواپیما/ هتل‌ها خالی شدند!

وی یادآور شد: اینکه عنوان شده است پروازهای چارتری کیش و قشم پایان بهمن ماه به پایان می‌رسد، درست نیست، بلکه این موضوع در دست تحلیل است و سازمان هواپیمایی کشوری پس از همه بررسی‌ها نتیجه نهایی را به زودی اعلام خواهد کرد.

 

خبرکاو