سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پیش درآمد Alone in the Dark امروز قبل از راه اندازی مجدد در ماه اکتبر در دسترس است

Fpr3v55pHobZjhpc2doena-1200-80-1.png
پس از گذشت بیش از سه دهه از اولین عنوان Alone in the Dark ، THQ Nordic این مجموعه را برای ۲۵ اکتبر، اواخر امسال، مجددا راه اندازی می کند. این عنوان ترسناک کیهانی پیشتاز فرمول دوربین ثابتی بود که طرفداران بعداً در مجموعه‌هایی مانند Resident Evil و Silent Hill مشاهده کردند و بسیاری از Alone in the Dark اصلی به عنوان یکی از کلاسیک‌های ژانر وحشت بقا استقبال کردند. خوشبختانه برای کسانی که نمی ...

پس از گذشت بیش از سه دهه از اولین عنوان Alone in the Dark ، THQ Nordic این مجموعه را برای ۲۵ اکتبر، اواخر امسال، مجددا راه اندازی می کند. این عنوان ترسناک کیهانی پیشتاز فرمول دوربین ثابتی بود که طرفداران بعداً در مجموعه‌هایی مانند Resident Evil و Silent Hill مشاهده کردند و بسیاری از Alone in the Dark اصلی به عنوان یکی از کلاسیک‌های ژانر وحشت بقا استقبال کردند.

خوشبختانه برای کسانی که نمی توانند تا ماه اکتبر صبر کنند، امروز یک Prologue قابل بازی در Steam، PS5 و Xbox Series X|S موجود است. تصمیم برای انتشار یک پیش درآمد برای طرفداران که بتوانند قبل از تاریخ انتشار با آن کنار بیایند، الهام گرفته از دموی فیلم Alone in the Dark 2 ، Jack in the Dark است.

همچنین یک DLC جایزه پیش‌سفارش برای کسانی که تصمیم بگیرند Prologue را دوست دارند، وجود خواهد داشت. DLC که Deceto 1992 Costume Pack نامیده می شود و به بازیکنان اجازه می دهد مدل های اصلی شخصیت ۱۹۹۲ را با تمام شکوه خود انتخاب کنند. با این حال، اگر این قایق شما را شناور نمی کند، می توانید نسخه استاندارد را با قیمت ۵۹.۹۹ دلار / ۴۹.۹۹ پوند / ۹۴.۶۷ دلار استرالیا خریداری کنید.

تنها در تاریکی بر اساس نوشته‌های HP Lovecraft که با وودو، غرب وحشی و آثار اچ‌آر گیگر ترکیب شده‌اند، ادغام واقعی وحشت فراطبیعی و کیهانی است. در حالی که راه‌اندازی مجدد به دنبال ادای احترام به شش قسمت قبلی است، امیدواریم شاهد چیز جدیدی باشیم زیرا توسط توسعه دهندگان Amnesia مدیریت می‌شود: The Dark Descent و Soma ، توسعه‌دهنده سوئدی Pieces Interactive.

راه‌اندازی مجدد شامل بخش‌هایی خارج از عمارت، از جمله گورستان‌های فراموش شده و بایوس خواهد بود. شخصیت های قابل بازی، کارنبی و هارتوود، توسط دیوید هاربر از Stranger Things و Jodie Comer از Killing Eve به تصویر کشیده می شوند. بسته به شخصیتی که انتخاب می‌کنید، دیدگاه‌های متفاوتی در روایت با تغییر رویدادها و واکنش‌های منحصربه‌فرد NPC بسته به اینکه در نقش چه کسی بازی می‌کنید، وجود خواهد داشت.