سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پیش‌سفارش‌های Huawei Watch 4 و Watch 4 Pro از ۸ ژوئن آغاز می‌شود، فروش دو تره‌فره بعد آغاز می‌شود

gsmarena_001-359.jpg
هواوی ساعت ۴ و واچ ۴ پرو را با پشتیبانی از سیم کارت در ۹ می در جریان رونمایی جهانی از پرچمدار P60 Pro و میت X3 تاشو معرفی کرد. مقامات این شرکت در آن زمان هیچ جزئیاتی در مورد در دسترس بودن این پوشیدنی ها فاش نکردند، اما اکنون ما اطلاعات رسمی را در اختیار داریم. هوآوی پیش خرید واچ ۴ و واچ ۴ پرو را در ۸ ژوئن آغاز می کند و فروش این پوشیدنی ها را ...

هواوی ساعت ۴ و واچ ۴ پرو را با پشتیبانی از سیم کارت در ۹ می در جریان رونمایی جهانی از پرچمدار P60 Pro و میت X3 تاشو معرفی کرد. مقامات این شرکت در آن زمان هیچ جزئیاتی در مورد در دسترس بودن این پوشیدنی ها فاش نکردند، اما اکنون ما اطلاعات رسمی را در اختیار داریم.

هوآوی پیش خرید واچ ۴ و واچ ۴ پرو را در ۸ ژوئن آغاز می کند و فروش این پوشیدنی ها را دو هفته بعد، در ۲۲ ژوئن آغاز می کند.

ویژگی های Huawei Watch 4ویژگی های Huawei Watch 4
ویژگی های Huawei Watch 4

Watch 4 و Watch 4 Pro با عمر باتری قابل توجه و زمان شارژ سریعتر عرضه می شوند. طبق اطلاعات رسمی، Pro می‌تواند با یک بار شارژ ۲۱ روز با یک حالت عمر باتری فوق‌العاده طولانی عمر کند که همچنان به شما امکان می‌دهد داده‌های سلامتی را ردیابی کنید و فعالیت‌ها را ثبت کنید.

هوآوی یک UX تعاملی تر با ابزارهای پوشیدنی، یک دستیار هوآوی برجسته تر و یک نوار سریع برای دسترسی آسان به برنامه های کاربردی معرفی کرد. Petal Maps به‌طور ویژه برای دستگاه‌های Watch 4 دوباره توسعه داده شد تا به عنوان یک ابزار مستقل عمل کند، مشروط بر اینکه اپراتور محلی از پوشیدنی‌ها به عنوان یک دستگاه eSIM پشتیبانی کند. از دیگر ویژگی های جدید می توان به تحلیل سلامت، تحلیل تنفسی، و امکان به اشتراک گذاری داده های سلامتی با حلقه نزدیک از اعضای خانواده اشاره کرد.

ویژگی های Huawei Watch 4ویژگی های Huawei Watch 4
ویژگی های Huawei Watch 4

Huawei Watch 4 با بدنه مشکی فولاد ضد زنگ و بند فلوئوروالاستومری با قیمت ۴۵۰ یورو / ۴۰۰ پوند قیمت دارد. Watch 4 Pro با بند چرمی و بدنه آلیاژ تیتانیوم ۵۵۰ یورو / ۵۰۰ پوند است، در حالی که گزینه تمام تیتانیوم ۷۰۰ یورو / ۶۰۰ پوند است.

این پوشیدنی ها در فروشگاه آنلاین هوآوی و خرده فروشان شریک در سراسر اروپا فروخته خواهند شد.

خبرکاو

منبع