متن خبر

پودر خشک در مقابل پودر مرطوب: اعداد گفته شده است

پودر خشک در مقابل پودر مرطوب: اعداد گفته شده است

اخبارپودر خشک در مقابل پودر مرطوب: اعداد گفته شده است
شناسهٔ خبر: 268207 -
خبرکاو:

دور پل در پایان سال گذشته رونق گرفت

به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید . این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

جاش ولف، شریک لوکس کاپیتال، پیش‌بینی کرد که «پودر خشک» ثابت می‌شود که «پودر مرطوب» است زیرا صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر از شرکت‌های سبد سرمایه‌گذاری موجود در زمان‌های سخت برای سرمایه‌گذاری‌های جدید حمایت می‌کنند. به نظر می‌رسد داده‌های Carta تأیید می‌کند که تصور او درست بود: تعداد دفعات دور پل در سه ماهه آخر سال 2022 افزایش یافت. - آنا

تماس‌ها برای کمک ممکن است از مجموعه خود شما باشد

یک ماه پیش، من هشدار دادم که اشتباه است اگر فرض کنیم که سطح رکورد پودر خشکی که مدام در مورد آن می شنویم به طور خودکار به استارت آپ های جدید می رسد. در حالی که درست است که VCها به تنهایی در ایالات متحده روی میلیاردها مازاد نشسته اند، ممکن است مجبور شوند سهم بزرگی از این سرمایه را به حمایت از استارتاپ های بیمار اختصاص دهند که در حال حاضر بخشی از مجموعه آنها هستند.

به همین دلیل است که جاش ولف، شریک Lux Capital می گوید که پودر خشک در واقع از قبل خیس شده است. او گفت: «تمام پولی که در اوج‌های ارزش‌گذاری جمع‌آوری می‌شود، صرف حمایت از شرکت‌های زامبی «مردگان متحرک» می‌شود که نمی‌توانند پول خارجی جمع‌آوری کنند و در عوض باید به دورهای خودی روی بیاورند.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است