متن خبر

پهپادهای تجاری و نظامی با هدف قرار دادن پهپادهای هیدروژنی در حال آمدن هستند

پهپادهای تجاری و نظامی با هدف قرار دادن پهپادهای هیدروژنی در حال آمدن هستند

اخبارپهپادهای تجاری و نظامی با هدف قرار دادن پهپادهای هیدروژنی در حال آمدن هستند
شناسهٔ خبر: 266659 -
خبرکاو:

آخرین باری که کشتی‌های پرنده مملو از هیدروژن به دور آسمان رفتند، به این خوبی ختم نشد، اما این مانع از Heven Drones از سوخت رسانی پهپاد H2D55 نمی‌شود. این شرکت ادعا می‌کند که این هشت کوپتر می‌تواند بیش از یک ساعت و نیم پرواز کند و باری معادل ۷ کیلوگرم (۱۵ پوند) داشته باشد.

پهپادها بر اساس مشخصات ساخته شده اند و تکمیل آن دو تا سه ماه طول می کشد. این شرکت در مورد قیمت دقیق کمی نگران است، اما در حیله‌گری یک منبع درون شرکت پیشنهاد می‌کند که احتمالاً می‌توانید چند تویوتا کرولا را به قیمت یکی از پهپادهای آن بخرید. سپس دوباره، کرولاها پرواز نمی کنند، و چرا دو نفر می خواهید، پس بیایید به پهپادها برگردیم.

این شرکت او میگوید H2D55 اولین پهپاد برنامه‌ریزی‌شده از سه پهپاد با سوخت هیدروژنی است که در سال آینده عرضه خواهد شد و مدل‌هایی که اواخر امسال عرضه می‌شوند، زمان پرواز و ظرفیت بار اضافی خواهند داشت.

نمونه‌های مورد استفاده تجاری از تحویل آخرین مایل و به‌موقع (JIT)، اندازه‌گیری سطوح مواد مغذی خاک و سمپاشی دقیق محصولات تا جمع‌آوری داده‌های ارزیابی ریسک برای شرکت‌های ساختمانی، تحلیل املاک و مستغلات برای پروژه‌های احیای جنگل و کمک به اضطرار را شامل می‌شود. بنتزیون لوینسون، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Heven Drones، او میگوید : «پاسخ‌دهنده در ارزیابی ریسک و تحویل تجهیزات نجات جان». در بخش دفاعی، این شرکت مأموریت‌های نظارتی گسترده‌تری و تامین کمک‌های پزشکی، غذا و مهمات برای سربازان را در نظر دارد.

لوینسون گفت: "ما از آوردن پهپادهای هیدروژنی به بازار جهانی خوشحالیم و از دیدن گستره استفاده در حال گسترش در صنایع مختلف هیجان زده هستیم." جامعه، اما ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که این مقدار با کاهش انتشار کربن و بازده انرژی عمومی با استفاده از هیدروژن ترکیب می‌شود. H2D55 اولین قدم ما برای دستیابی به این چشم انداز است.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است