اخبار, ترفند

پلوتن ۲ میلیون دوچرخه را به دلیل جراحات فرا می خواند

دوچرخه پلوتون
پلوتون

پلوتون در روزهای اولیه همه‌گیری کووید-۱۹ به یک نام آشنا تبدیل شد، زیرا بسیاری از مردم به دنبال راه‌هایی برای تناسب اندام در خانه بودند. متأسفانه، بسیاری از دوچرخه هایی که از سال ۲۰۱۸ فروخته است، اکنون به دلیل خطرات آسیب فراخوانی شده اند.

Peloton فراخوانی ۲.۲ میلیون دوچرخه ورزشی را به دلیل نقص در صندلی دوچرخه آغاز کرده است که می تواند در حین استفاده بشکند و باعث سقوط و احتمالاً آسیب دیدن دوچرخه سوار شود. طبق گزارش کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده (CPSC)، «۳۵ گزارش از شکستن و جدا شدن پایه صندلی در حین استفاده از دوچرخه، از جمله ۱۳ گزارش جراحات از جمله شکستگی مچ دست، پارگی و کبودی ناشی از افتادن از دوچرخه وجود دارد. دوچرخه.”

فراخوان مربوط به دوچرخه Peloton مدل PL01 است و می توانید شماره مدل را از چنگال جلوی داخل، نزدیک چرخ فلایو تحلیل کنید. این دوچرخه در ژانویه ۲۰۱۸ عرضه شد و هنوز هم به فروش می رسد. اگر یکی از دوچرخه‌های آسیب‌دیده را دارید، می‌توانید از طریق وب‌سایت Peleton یک صندلی دوچرخه جایگزین را به صورت رایگان سفارش دهید که در خانه قابل نصب است.

این تنها دو سال پس از آن صورت می‌گیرد که Peloton هزاران تردمیل Tread و Tread+ خود را پس از چندین گزارش جراحات و کشته شدن یک کودک فراخواند. پلوتن بعداً یک مدل بازطراحی شده برای رفع مشکلات ایمنی عرضه کرد.

منبع: CPSC

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *