متن خبر

پس از بینگ، مایکروسافت می خواهد هوش مصنوعی را به ویندوز 11 بیاورد

پس از بینگ، مایکروسافت می خواهد هوش مصنوعی را به ویندوز 11 بیاورد

اخبارپس از بینگ، مایکروسافت می خواهد هوش مصنوعی را به ویندوز 11 بیاورد
شناسهٔ خبر: 267486 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

ویندوز 11 قرار است در چند سال آینده با فناوری هوش مصنوعی تقویت شود، و یکی از بخش‌های رابط به زودی با هوش مصنوعی اصلاح می‌شود، شاید اگر گزارش جدیدی در مورد پول ارائه شود.

این می تواند چیدمان های فوری و تجربه کلی کمک فوری در ویندوز 11 باشد، یا زک باودن از Windows Central (در برگه جدید باز می شود) - یک افشاگر پرکار مایکروسافت - معتقد است.

به گفته منابع ناشناس، یک تجربه عکس‌برداری هوشمند به وجود خواهد آمد که قابلیت‌هایی مانند به خاطر سپردن مجموعه‌ای از برنامه‌های برداشته شده را دارد، پس می‌توان آن گروه‌های پرکاربرد را با یک کلیک مجدداً بازگردانی کرد. خوب

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که مایکروسافت در حال تحلیل این ایده است که پیشنهادات فوری را در اسنپ فلایوت جمع کند - برنامه‌های پیشنهادی که در پیکربندی‌های مختلف عکس قرار دارند، با فناوری تشخیص کاراکتر نوری (OCR) که در اینجا گنجانده شده است.

این OCR به کاربران این امکان را می‌دهد تا برنامه‌های مورد نیاز خود را در نمای پیشنهادات فوری پیدا کنند. می‌توانید با جستجوی کلمه (یا تصویر) که به یاد داشته باشید در یک برنامه یا صفحه وب (حتی اگر آن کلمه در عنوان صفحه نباشد) برنامه‌ای را که می‌خواهید وارد آن شوید پیدا کنید. ).

یکی دیگر از آپشن های ی که در حال حاضر به صورت داخلی در حال آزمایش است، ایده جابه‌جایی پویا برنامه‌ها برای دادن بخش بزرگ‌تری از صفحه نمایش واقعی به برنامه‌ای است که در حال حاضر استفاده می‌شود.

فرض کنید دو برنامه در حال اجرا دارید که یکی از آنها 60 درصد صفحه را فرمان می دهد و دیگری 40 درصد را دارد و از دومی استفاده می کنید - ویندوز 11 آن 60 درصد نمایشگر را به شما می دهد و به طور موثر برنامه ها را به طور هوشمند تغییر می دهد. بسته به اینکه واقعاً از چه چیزی استفاده می کنید.

تجزیه و تحلیل: snapping مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند به زودی به اینجا برسد

همه این ویژگی ها به طور قابل توجهی کاربرد و کاربرپسندی کلی طرح بندی های اسنپ را تقویت می کند. به اندازه کافی خنده دار، آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 با تغییری برای نشان دادن نماد برنامه فعال در snap flyout همراه است و تغییراتی برای اطمینان از اینکه Flyout با فشار دادن دکمه Restore سریعتر ظاهر می شود.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت برنامه‌های عمده‌ای برای ارائه طرح‌بندی‌های فوری در چند کار در ویندوز دارد، و همانطور که در مقاله قبلی خود اشاره کردیم، قبلاً در ساخت پیش‌نمایش جدید اشاره‌ای به پیشنهادات فوری (همانطور که در بالا ذکر شد) مشاهده شده است. ویندوز 11 (مخفی در پس زمینه، ذهن).

این نشان می‌دهد که چرخ‌دنده‌ها در حال حاضر در مورد گفت ن پیشرفت‌های AI ذکر شده در بالا به Snapping در ویندوز 11 غوغا می‌کنند، پس ممکن است اتفاقاتی را در نسخه‌های پیش‌نمایش زودتر ببینیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است